Strona głównaWynajem sprzętuCięcie i przewiertyPrzecinarki do glazuryPrzecinarka do glazury RUBI TC-125
Przecinarka do glazury RUBI TC-125
50,00 zł (61,50 zł brutto)
| Moc znamionowa | 1150 W |
| Tarcza | 115-125 mm |
| Waga | 10 kg |
Dane techniczne:
| Producent | HUSQVARNA |
| Moc znamionowa | 1250 W |
| Warunki pracy | Na mokro i na sucho |
| Średnica tarczy | 115-125 mm |
| Średnica mocowania | 22,2 mm |
| Długość cięcia | ∞ |
| Głębokość cięcia | 20-25 mm |
| Głębokość ukosowania | 14-18 mm |
| Waga | 10 kg |
Ceny wynajmu
| 1 dzień | 1 tydzień |
| (1x doba) | (5x doba) |
| 50 zł netto 61-50 zł brutto |
250 zł netto 307,5 zł brutto |
Kaucja zwrotna – 300 zł
Kategorie: Cięcie i przewierty, Przecinarki do glazury
Opis
RUBI TC-125 – LEKKA I PRECYZYJNA PRZECINARKA WIELKOFORMATOWA
Pilarka tarczowa do cięcia płytek porcelanowych i wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych. Nadaje się do cięcia na sucho lub na mokro. Odpowiednia do cięcia kamienia naturalnego i kamienia spiekanego. Szczególnie zalecana do elementów wielkoformatowych. Głowica tnąca z regulacją (efekt zagłębiania), odchylana od 0° do 45° ( ukosowe ).
Podobne produkty
-
Przecinarki do glazury
Przecinarka do glazury HUSQVARNA TS230F
40,00 zł (49,20 zł brutto)Zobacz więcejMoc znamionowa 800 W Tarcza 230 mm Waga 17 kg -
Piły ręczne
Przecinarka spalinowa HILTI DSH 700-X ( 350 mm )
150,00 zł (184,50 zł brutto)Zobacz więcejPaliwo Mix 1:50 Maksymalna średnica 350 mm Głębokość cięcia 125 mm -
Piły stołowe
Przecinarka stolikowa do glazury HUSQVARNA TS73 R
50,00 zł (61,50 zł brutto)Zobacz więcejMoc znamionowa 1 kW Tarcza 230 mm Maksymalna długość cięcia 730 mm -
Piły ręczne
Przecinarka spalinowa HILTI DSH 900-X ( 400mm )
150,00 zł (184,50 zł brutto)Zobacz więcejPaliwo Mix 1:50 Maksymalna średnica 400 mm Głębokość cięcia 150 mm -
Piły stołowe
Piła stołowa HUSQVARNA TS400 400mm
100,00 zł (123,00 zł brutto)Zobacz więcejMoc znamionowa 2,2kW Maksymalna średnica 400 mm Głębokość cięcia 125 mm







