Piła stołowa HUSQVARNA TS400 400mm
100,00 zł (123,00 zł brutto)
| Moc znamionowa | 2,2kW |
| Maksymalna średnica | 400 mm |
| Głębokość cięcia | 125 mm |
Dane techniczne:
| Producent | HUSQVARNA |
| Moc znamionowa | 2,2 kW |
| Warunki pracy | Na mokro i na sucho |
| Średnica | 400 mm |
| Głębokość cięcia | 125 mm |
| Maksymalna długość cięcia | 700 mm |
| Waga | 96 kg |
Ceny wynajmu
| 1 dzień | 1 tydzień |
| (1x doba) | (5x doba) |
| 100 zł netto 123 zł brutto |
500 zł netto 615 zł brutto |
Kaucja zwrotna – 300 zł
Kategorie: Cięcie i przewierty, Narzędzia brukarskie, Piły stołowe, Prace brukarskie
Opis
HUSQVARNA TS400F to skuteczna, uniwersalna przecinarka stolikowa o wysokiej wydajności cięcia wszelkiego rodzaju cegieł, bloków budowlanych czy kostki.
Zalety wyróżniające maszynę:
- Duża głębokość cięcia – 125mm; Po obróceniu materiału zwiększa się dwukrotnie ( 250mm )
- Cięcie pod kątem 45 stopni
- Solidna lita rama z wbudowanymi prowadnicami
- Duża sztywność
- Składane nogi ułatwiające transport
- Pompa wodna – cięcie na mokro bez konieczności podłączania bieżącej wody
Produkty powiązane
-
Osprzęt dodatkowy / Akcesoria
Tarcza diamentowa 350mm
50,00 zł (61,50 zł brutto)Zobacz więcejŚrednica 350 mm Otwór centralny 25,4 mm -
Osprzęt dodatkowy / Akcesoria
Tarcza diamentowa 400mm
120,00 zł (147,60 zł brutto)Zobacz więcejŚrednica 400 mm Otwór centralny 25,4 mm
Podobne produkty
-
Wiertnice koronkowe
Wiertnica ręczna HUSQVARNA DM220
150,00 zł (184,50 zł brutto)Zobacz więcejWaga 7 kg Maks. średnica wiercenia 150 mm Moc 1,85 kW -
Przecinarki do glazury
Przecinarka do glazury HUSQVARNA TS230F
40,00 zł (49,20 zł brutto)Zobacz więcejMoc znamionowa 800 W Tarcza 230 mm Waga 17 kg -
Piły do cięcia drewna
Ukośnica HILTI SM 60-22 Piła ukosowa akumulatorowa
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejNapięcie zasilania 22 V NURON Tarcza 305 mm -
Piły stołowe
Przecinarka stolikowa do glazury HUSQVARNA TS73 R
50,00 zł (61,50 zł brutto)Zobacz więcejMoc znamionowa 1 kW Tarcza 230 mm Maksymalna długość cięcia 730 mm -
Wiertnice koronkowe
Wiertnica koronkowa HUSQVARNA DM340
180,00 zł (221,40 zł brutto)Zobacz więcejWaga 30 kg Maks. średnica wiercenia 400 mm Moc 3,3 kW










