Zacieraczka spalinowa KREBER K-750 B
180,00 zł (221,40 zł brutto)
| Średnica | 750 mm Ø |
| Ciężar | 60 kg |
Dane techniczne:
| Producent | KREBER |
| Szerokość robocza | 750 mm Ø |
| Szerokość z talerzem | 760 mm Ø |
| Ilość łopatek | 4 szt. |
| Ciężąr | 60 kg |
| Silnik | Honda GX160 |
| Zbiornik paliwa | 3,1L |
| Zabezpieczenie | Wyłącznik bezpieczeństwa odcinający zapłon |
Ceny wynajmu netto (+23% VAT)
| 1 dzień | 1 tydzień |
| (1x doba) | (5x doba) |
| 180 zł | 900 zł |
Kategorie: Prace betoniarskie, Zacieraczki
Opis
Zacieraczka KREBER K-750 B przeznaczona głównie do zacierania posadzek o mniejszych powierzchniach. Idealnie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym. Kompaktowy rozmiar ułatwia pracę oraz transport.
Podobne produkty
-
Betoniarki
Betoniarka 160L
56,91 zł (70,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 105 kg Wydajność 1,5m3/godzina Pojemność robocza 110 L -
Podpory / stemple budowlane
Stemple budowlane / Podpory stropowe
0,50 zł (0,62 zł brutto)Zobacz więcejWysokość 200-360 cm Ciężar +/- 11 kg -
Listwy wibracyjne
Listwa wibracyjna KREBER K-LW B 200cm
80,00 zł (98,40 zł brutto)Zobacz więcejSzerokość 200 cm Ciężar <20 kg -
Szlifierki do betonu
Szlifierka do ścian i sufitu FLEX GE5R ( Żyrafa )
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 4 kg Rozmiar tarczy szlifierskiej 225 mm Moc 500 W -
Szlifierki do betonu
Szlifierka do betonu HILTI DGH130
100,00 zł (123,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 2,5 kg Rozmiar tarczy szlifierskiej 130 mm Moc 1300 W






