Strona głównaWynajem sprzętuPrzyczepy, lawetyZ plandekąPrzyczepa lekka hamowana z plandeką BRENDERUP LO751B
Przyczepa lekka hamowana z plandeką BRENDERUP LO751B
56,91 zł (70,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 258 x 128 x 150cm |
| Ładowność: | 470 kg |
| Masa własna: | 280 kg |
| DMC: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 258 x 128 x 150 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 397 x 174 x 82 cm |
| Ładowność: | +/- 500 kg |
| Masa własna | +/- 250 kg |
| DMC: | 750 kg |
| Hamulec | Tak |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 7 lub 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
Ceny wynajmu
| Do 4 godzin | 1 dzień |
| Maksymalnie 4 godziny zegarowe | (1x doba) |
| 50 zł brutto 40,65 zł netto |
70 zł brutto 56,91 zł netto |
Kategorie: Przyczepy, lawety, Z plandeką
Opis
BRENDERUP LO751B to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierana przednia i tylna burta
- 6 szt. uchwytów do pasów mocowanych na burcie
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama
- Oś skrętna hamowana
- Hamulec najazdowy
- Dyszel w kształcie litery V
Podobne produkty
-
Przyczepy, lawety
BRENDERUP 6420 3500kg Przyczepa platforma wielofunkcyjna
250,00 zł (307,50 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 408 x 204 x 24 cm Ładowność: 2610 kg Masa własna: 890 kg -
Przyczepy, lawety
Laweta samochodowa BRENDERUP 2513GT 2,5t
121,95 zł (150,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 403 x 192 x 24cm Ładowność: 1960 kg Masa własna: 540 kg DMC: 2500 kg -
Przyczepy, lawety
Przyczepa lekka dwuosiowa z plandeką 175cm BRENDERUP 2300ST 750kg
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 175 cm Ładowność: 395 kg Masa własna: 355 kg DMC: 750 kg -
Przyczepy, lawety
Przyczepa do przewozu minikoparki do 2,3t BRENDERUP MT3080
130,00 zł (159,90 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 152 x 27cm Ładowność: 2350 kg Masa własna: 650 kg DMC: 3000 kg -
Przyczepy, lawety
Przyczepa lekka dwuosiowa BRENDERUP 2300ST 750kg
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 26cm Ładowność: 445 kg Masa własna: 305 kg DMC: 750 kg






