BRENDERUP TT5375 3000kg Przyczepa wywrotka
| Wymiar wewnętrzny: | 375 x 180 x 34cm |
| Ładowność: | 2210 kg |
| Masa własna: | 790 kg |
| DMC Min: | – kg |
| DMC Max: | 3000 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 375 x 180 x 35 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 538 x 195 x 109 cm |
| Ładowność: | 2210 kg |
| Masa własna | 790 kg |
| DMC Min: | – |
| DMC Max: | 3000 kg |
| Kąt pochylenia do tyłu | 45° |
| Kąt nachylenia bocznego | 42° |
| Rodzaj pompy | Hydrauliczno-elektryczny |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | 2x oś skrętna 1500kg |
| Rozmiar kół | 195/50 R13C |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 Pin |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 8 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Opis
Wywrotka TT5375 firmy BRENDERUP to trójstronna wywrotka o dużej ładowności.
Wzmocniona stalowa rama z elektryczną pompą i pilotem zapewnia łatwą obsługę. Duży kąt nachylenia sprawia, że rozładunek nie stanowi żadnego problemu, niezależnie od rodzaju ładunku. Duży wybór wyposażenia dodatkowego zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Po wyposażeniu w najazdy i podpory możliwość przewozu np. minikoparki.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Elektryczna pompa z pilotem do sterowania
- Akumulator do zasilania w standardzie
- Wywrot trzystronny
- Wysoki kąt nachylenia skrzyni
- Niski środek ciężkości
- Ruchoma burta tylna ( Otwieranie dolne )
- Możliwość zdjęcia burt i słupków w prosty sposób
- Solidne podwozie
- Wewnętrzne uchwyty mocowania ładunku
- Mocne zamki boczne burt
Podobne produkty
-
Wywrotki
BRENDERUP TT5325 3500kg Przyczepa wywrotka
32500,00 zł (39975,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2740 kg Masa własna: 760 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5375ATB 3000kg
15900,00 zł (19557,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34 cm Ładowność: 2395 kg Masa własna: 605 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 3000 kg -
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 4310STB 2000kg
10500,00 zł (12915,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 309 x 169 x 35cm Ładowność: 1605 kg Masa własna: 395 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 2000 kg -
Wywrotki
BRENDERUP TT5325S 2700kg Przyczepa wywrotka
29500,00 zł (36285,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2005 kg Masa własna: 695 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2700 kg -
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5420WATB 3500kg
17900,00 zł (22017,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 417 x 204 x 34 cm Ładowność: 2830 kg Masa własna: 670 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg




