BRENDERUP TT5375 3500kg Przyczepa wywrotka
33500,00 zł (41205,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 375 x 180 x 34cm |
| Ładowność: | 2670 kg |
| Masa własna: | 830 kg |
| DMC Min: | 2700 kg |
| DMC Max: | 3500 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 325 x 180 x 35 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 538 x 195 x 109 cm |
| Ładowność: | 2670 kg |
| Masa własna | 830 kg |
| DMC Min: | 2700 kg |
| DMC Max: | 3500 kg |
| Kąt pochylenia do tyłu | 45° |
| Kąt nachylenia bocznego | 42° |
| Rodzaj pompy | Hydrauliczno-elektryczny |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | 2x oś skrętna 1800kg |
| Rozmiar kół | 195/50 R13C |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 Pin |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 8 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Opis
Wywrotka TT5375 firmy BRENDERUP to trójstronna wywrotka o dużej ładowności.
Wzmocniona stalowa rama z elektryczną pompą i pilotem zapewnia łatwą obsługę. Duży kąt nachylenia sprawia, że rozładunek nie stanowi żadnego problemu, niezależnie od rodzaju ładunku. Duży wybór wyposażenia dodatkowego zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Po wyposażeniu w najazdy i podpory możliwość przewozu np. minikoparki.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Elektryczna pompa z pilotem do sterowania
- Akumulator do zasilania w standardzie
- Wywrot trzystronny
- Wysoki kąt nachylenia skrzyni
- Niski środek ciężkości
- Ruchoma burta tylna ( Otwieranie dolne )
- Możliwość zdjęcia burt i słupków w prosty sposób
- Solidne podwozie
- Wewnętrzne uchwyty mocowania ładunku
- Mocne zamki boczne burt
Podobne produkty
-
Ciężarowe
Przyczepa BRENDERUP 2300STB 2000kg
9500,00 zł (11685,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 40cm Ładowność: 1620 kg Masa własna: 380 kg DMC Min: 2000 kg DMC Max: 2000 kg -
Wywrotki
BRENDERUP BT4260SB 1800kg Przyczepa wywrotka
13000,00 zł (15990,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1370 kg Masa własna: 430 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 1800 kg -
Ciężarowe
Przyczepa BRENDERUP 2300STB 2500kg
9350,00 zł (11500,50 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 40cm Ładowność: 2080 kg Masa własna: 420 kg DMC Min: 2000 kg DMC Max: 2500 kg -
Przewóz maszyn budowlanych
BRENDERUP UT4000STB 2500kg Przyczepa wielofunkcyjna uchylna
21900,00 zł (26937,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 399 x 180 x 24 cm Ładowność: 1895 kg Masa własna: 605 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 2500 kg -
Wywrotki
BRENDERUP TT5325S 3000kg Przyczepa wywrotka
30000,00 zł (36900,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2280 kg Masa własna: 720 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 3000 kg






















