BRENDERUP TT5325 3000kg Przyczepa wywrotka
24500,00 zł (30135,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 308 x 180 x 34cm |
| Ładowność: | 2280 kg |
| Masa własna: | 720 kg |
| DMC Min: | 1600 kg |
| DMC Max: | 3000 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 325 x 180 x 35 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 488 x 195 x 101 cm |
| Ładowność: | 2280 kg |
| Masa własna | 720 kg |
| DMC Min: | 1600 kg |
| DMC Max: | 3000 kg |
| Kąt pochylenia do tyłu | 45° |
| Kąt nachylenia bocznego | 42° |
| Rodzaj pompy | Hydrauliczno-elektryczny |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | 2x oś skrętna 1500kg |
| Rozmiar kół | 195/50 R13C |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 Pin |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 8 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Opis
Wywrotka TT5325 firmy BRENDERUP to trójstronna wywrotka o dużej ładowności.
Wzmocniona stalowa rama z elektryczną pompą i pilotem zapewnia łatwą obsługę. Duży kąt nachylenia sprawia, że rozładunek nie stanowi żadnego problemu, niezależnie od rodzaju ładunku. Duży wybór wyposażenia dodatkowego zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Po wyposażeniu w najazdy i podpory możliwość przewozu np. minikoparki.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Elektryczna pompa z pilotem do sterowania
- Akumulator do zasilania w standardzie
- Wywrot trzystronny
- Wysoki kąt nachylenia skrzyni
- Niski środek ciężkości
- Ruchoma burta tylna ( Otwieranie dolne )
- Możliwość zdjęcia burt i słupków w prosty sposób
- Solidne podwozie
- Wewnętrzne uchwyty mocowania ładunku
- Mocne zamki boczne burt
Podobne produkty
-
Wywrotki
BRENDERUP BT4260S 2000kg Przyczepa wywrotka
14800,00 zł (18204,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1485 kg Masa własna: 515 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2000 kg -
Wywrotki
BRENDERUP TT5325 2700kg Przyczepa wywrotka
23900,00 zł (29397,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2005 kg Masa własna: 695 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2700 kg -
Przewóz pojazdów
BRENDERUP 2513GT 2500kg Laweta samochodowa
18000,00 zł (22140,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 403 x 192 x 24cm Ładowność: 1960 kg Masa własna: 540 kg DMC Min: 2500 kg DMC Max: 2500 kg -
Przewóz maszyn budowlanych
BRENDERUP 6420 3500kg Przyczepa platforma wielofunkcyjna
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 408 x 204 x 24 cm Ładowność: 2610 kg Masa własna: 890 kg DMC Min: 3500 kg DMC Max: 3500 kg -
Przewóz pojazdów
BRENDERUP 3023GT 3000kg Laweta samochodowa
19500,00 zł (23985,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 403 x 204 x 24cm Ładowność: 2440 kg Masa własna: 560 kg DMC Min: 3000 kg DMC Max: 3000 kg





