BRENDERUP BT4310ATB 2700kg Przyczepa wywrotka
18300,00 zł (22509,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 308 x 168 x 34cm |
| Ładowność: | 2078 kg |
| Masa własna: | 622 kg |
| DMC Min: | 1400 kg |
| DMC Max: | 2700 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 308 x 168 x 34 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 469 x 179 x 101 cm |
| Ładowność: | 2078 kg |
| Masa własna | 622 kg |
| DMC Min: | 1400 kg |
| DMC Max: | 2700 kg |
| Kąt pochylenia do tyłu | 45° |
| Rodzaj pompy | Hydrauliczno-elektryczny |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | 2x oś skrętna 1350kg |
| Rozmiar kół | 195/50 R13C |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 Pin |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
| Burty | Aluminiowe |
Opis
Wywrotka BT4310 firmy BRENDERUP to wywrotka jednostronna o dużej ładowności.
Wzmocniona stalowa rama z elektryczną pompą i pilotem zapewnia łatwą obsługę. Duży kąt nachylenia sprawia, że rozładunek nie stanowi żadnego problemu, niezależnie od rodzaju ładunku. Duży wybór wyposażenia dodatkowego zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Elektryczna pompa z pilotem do sterowania
- Akumulator do zasilania w standardzie
- Wysoki kąt nachylenia skrzyni
- Możliwość zdjęcia burt i słupków w prosty sposób
- Solidne podwozie
- Wewnętrzne uchwyty mocowania ładunku
- Mocne zamki boczne burt
- Zwiększona ładowność względem wersji 2000kg DMC ( +698 kg )
- ALUMINIOWE BURTY !!!
Podobne produkty
-
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5420WATB 3500kg
17900,00 zł (22017,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 417 x 204 x 34 cm Ładowność: 2830 kg Masa własna: 670 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Ciężarowe
BRENDERUP 2300SB TILT 1300kg Przyczepa ciężarowa hamowana uchylna
7317,07 zł (9000,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 40cm Ładowność: 960 kg Masa własna: 340 kg DMC Min: 1000 kg DMC Max: 1300 kg -
Wywrotki
BRENDERUP TT5375 3500kg Przyczepa wywrotka
33500,00 zł (41205,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34cm Ładowność: 2670 kg Masa własna: 830 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Wywrotki
BRENDERUP BT4260SB 1800kg Przyczepa wywrotka
13000,00 zł (15990,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1370 kg Masa własna: 430 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 1800 kg -
Wywrotki
BRENDERUP TT5325 3500kg Przyczepa wywrotka
32500,00 zł (39975,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2740 kg Masa własna: 760 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg























