BRENDERUP BT4260SB 1300kg Przyczepa wywrotka
12000,00 zł (14760,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 258 x 143 x 34cm |
| Ładowność: | 900 kg |
| Masa własna: | 400 kg |
| DMC Min: | 1000 kg |
| DMC Max: | 1300 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 258 x 143 x 34 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 410 x 154 x 101 cm |
| Ładowność: | 900 kg |
| Masa własna | 400 kg |
| DMC Min: | 1000 kg |
| DMC Max: | 1300 kg |
| Kąt pochylenia do tyłu | 45° |
| Rodzaj pompy | Hydrauliczno-manualna |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | Oś skrętna 1300 kg |
| Rozmiar kół | 195/50 R13C |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 Pin |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Opis
Wywrotka BT4260 firmy BRENDERUP to kompaktowa wywrotka o dużej ładowności.
Wzmocniona stalowa rama z ręczną pompą zapewnia łatwą obsługę. Duży kąt nachylenia sprawia, że rozładunek nie stanowi żadnego problemu, niezależnie od rodzaju ładunku. Duży wybór wyposażenia dodatkowego zadowoli najbradziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Ręczna pompa
- Wysoki kąt nachylenia skrzyni
- Możliwość zdjęcia burt i słupków w prosty sposób
- Solidne podwozie
- Wewnętrzne uchwyty mocowania ładunku
- Mocne zamki boczne burt
Podobne produkty
-
Wywrotki
BRENDERUP TT5375 3500kg Przyczepa wywrotka
33500,00 zł (41205,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34cm Ładowność: 2670 kg Masa własna: 830 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Wywrotki
BRENDERUP TT5325S 3000kg Przyczepa wywrotka
30000,00 zł (36900,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2280 kg Masa własna: 720 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 3000 kg -
Ciężarowe
Przyczepa BRENDERUP 2260SB 1300kg
6829,26 zł (8399,99 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 128 x 40cm Ładowność: 1020 kg Masa własna: 280 kg DMC Min: 1300 kg DMC Max: 1300 kg -
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5375ATB 2500kg
15300,00 zł (18819,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34 cm Ładowność: 1970 kg Masa własna: 530 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2500 kg -
Wywrotki
BRENDERUP BT4260S 2000kg Przyczepa wywrotka
16500,00 zł (20295,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1485 kg Masa własna: 515 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2000 kg






