Przyczepa do przewozu motocykli BRENDERUP
56,91 zł (70,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 200 x 140 cm |
| Ładowność: | 585kg |
| Masa własna: | 165 kg |
| DMC: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 200 x 140 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 310 x 140 x 120 cm |
| Ładowność | 585 kg |
| Masa własna | 165 kg |
| DMC | 750 kg |
| Wysokość załadunku | +/- 400 mm |
| Hamulec | Tak |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 PIN |
Ceny wynajmu
| Do 4 godzin | 1 dzień |
| Maksymalnie 4 godziny zegarowe | (1x doba) |
| 50 zł brutto 40,65 zł netto |
70 zł brutto 56,91 zł netto |
Kaucja zwrotna – 300 zł
Kategorie: Lawety, Lekkie, Przyczepy, lawety
Opis
Przyczepa do transportu motocykli. Koła na zewnątrz zapewniają stabilną jazdę.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Pełna podłoga
- Rampa załadowcza
- Uchwyty do pasów
- Brak dodatkowych najazdów.
Podobne produkty
-
Przyczepy, lawety
Przyczepa wywrotka BRENDERUP BT4260STB 2000kg
105,70 zł (130,01 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny 258 x 143 x 34cm Ładowność 1485 kg Masa własna 515 kg DMC 2000 kg -
Przyczepy, lawety
Przyczepa lekka dwuosiowa z plandeką 175cm BRENDERUP 2300ST 750kg
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 175 cm Ładowność: 395 kg Masa własna: 355 kg DMC: 750 kg -
Przyczepy, lawety
Przyczepa do przewozu minikoparki do 2t BRENDERUP MT3080
120,00 zł (147,60 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 152 x 27cm Ładowność: 2065 kg Masa własna: 635 kg DMC: 2700 kg -
Z plandeką
Przyczepa lekka hamowana z plandeką BRENDERUP LO751B
56,91 zł (70,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 128 x 150cm Ładowność: 470 kg Masa własna: 280 kg DMC: 750 kg -
Przyczepy, lawety
Laweta samochodowa BRENDERUP 2513GT 2,5t
121,95 zł (150,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 403 x 192 x 24cm Ładowność: 1960 kg Masa własna: 540 kg DMC: 2500 kg






