Strona głównaWynajem sprzętuPrzyczepy, lawetyDo sprzętów budowlanychPrzyczepa do przewozu minikoparki do 2t BRENDERUP MT2600
Przyczepa do przewozu minikoparki do 2t BRENDERUP MT2600
100,00 zł (123,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 261 x 126 x 27cm |
| Ładowność: | 2070 kg |
| Masa własna: | 530 kg |
| DMC: | 2600 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 261 x 126 x 27 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 445 x 181 x 189 cm |
| Ładowność | 2070 kg |
| Masa własna | 530 kg |
| DMC | 2600 kg |
| Hamulec | Tak |
| Rozmiar kół | 185R14C |
| Koło podporowe | Tak |
| Koło zapasowe | Tak |
| Długość rampy | 143 cm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
Ceny wynajmu
| Do 4 godzin | 1 dzień | Najem długoterminowy |
| Maksymalnie 4 godziny zegarowe | (1x doba) | ( Deklarowany) |
| 80 zł netto 98,40 zł brutto |
100 zł netto 123 zł brutto |
Wycena indywidualna |
Kategorie: Do sprzętów budowlanych, Przyczepy, lawety
Opis
Przyczepa do przewozu minikoparki BRENDERUP MT2600.
Mocna przyczepa do przewozu minikoparek i wszelkiego rodzaju sprzętu budowlanego.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Rampa ze zintegrowaną podporą – Brak konieczności rozkładania dwóch stóp podporowych.
- Rampa najazdowa z siatki – mniejszy opór powietrza.
- 2 sprężyny gazowe ułatwiające zamykanie i otwieranie rampy najazdowej.
- 6 szt. uchwytów do mocowania pasów transportowych montowanych na burcie przyczepy.
- Podpora na łyżkę.
- Koło zapasowe montowane pod podporą na łyżkę.
- 2 szt. metalowych klinów pod koła mocowanych na przednim błotniku.
- Materiał antypoślizgowy na błotniku.
- Stopień ułatwiający wejście na przyczepę.
Produkty powiązane
-
Minikoparki
Minikoparka 1,9t TAKEUCHI TB216-V4
350,00 zł (430,50 zł brutto)Zobacz więcejMasa robocza 1845 kg Maks. głębokość kopania 2390 mm Moc silnika 11,1 kW
Podobne produkty
-
Przyczepy, lawety
Przyczepa do przewozu minikoparki do 2,7t BRENDERUP MT3651
150,00 zł (184,50 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 365 x 180 x 27cm Ładowność: 2720 kg Masa własna: 780 kg DMC: 3500 kg -
Przyczepy, lawety
BRENDERUP 6420 3500kg Przyczepa platforma wielofunkcyjna
250,00 zł (307,50 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 408 x 204 x 24 cm Ładowność: 2610 kg Masa własna: 890 kg -
Przyczepy, lawety
Przyczepa lekka dwuosiowa BRENDERUP 2300ST 750kg
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 26cm Ładowność: 445 kg Masa własna: 305 kg DMC: 750 kg -
Przyczepy, lawety
Przyczepa lekka hamowana BRENDERUP LO751B
40,65 zł (50,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 128 x 26cm Ładowność: 510 kg Masa własna: 240 kg DMC: 750 kg -
Przyczepy, lawety
Laweta samochodowa BRENDERUP 2513GT 2,5t
121,95 zł (150,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 403 x 192 x 24cm Ładowność: 1960 kg Masa własna: 540 kg DMC: 2500 kg







