Laweta samochodowa BRENDERUP 2513GT 2,5t
121,95 zł (150,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 403 x 192 x 24cm |
| Ładowność: | 1960 kg |
| Masa własna: | 540 kg |
| DMC: | 2500 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 403 x 194 x 24 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 606 x 244 x 85 cm |
| Ładowność | 1960 kg |
| Masa własna | 540 kg |
| DMC | 2500 kg |
| Hamulec | Tak |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 PIN |
Ceny wynajmu
| Do 4 godzin | 1 dzień |
| Maksymalnie 4 godziny zegarowe | (1x doba) |
| 100 zł brutto 81,30 zł netto |
150 zł brutto 121,95 zł netto |
Kaucja zwrotna – 500 zł
Kategorie: Lawety, Przyczepy, lawety
Opis
Laweta samochodowa BRENDERUP 2513GT to mocna, uchylna laweta do przewozu pojazdów. Koła na zewnątrz zapewniają stabilną jazdę.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Funkcja przechyłu hydraulicznego.
- Niski kąt załadunku.
- Rampy antypoślizgowe.
- Brak dodatkowych najazdów.
- Błotniki z funkcją stopnia.
- Szeroki rozstaw kół – duża stabilność jazdy.
Podobne produkty
-
Przyczepy, lawety
Przyczepa do przewozu minikoparki do 2,7t BRENDERUP MT3651
150,00 zł (184,50 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 365 x 180 x 27cm Ładowność: 2720 kg Masa własna: 780 kg DMC: 3500 kg -
Przyczepy, lawety
Przyczepa do przewozu minikoparki do 2t BRENDERUP MT3080
120,00 zł (147,60 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 152 x 27cm Ładowność: 2065 kg Masa własna: 635 kg DMC: 2700 kg -
Przyczepy, lawety
Przyczepa lekka hamowana BRENDERUP LO751B
40,65 zł (50,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 128 x 26cm Ładowność: 510 kg Masa własna: 240 kg DMC: 750 kg -
Przyczepy, lawety
Przyczepa do przewozu minikoparki do 2,3t BRENDERUP MT3080
130,00 zł (159,90 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 152 x 27cm Ładowność: 2350 kg Masa własna: 650 kg DMC: 3000 kg -
Przyczepy, lawety
Przyczepa lekka dwuosiowa z plandeką 150cm BRENDERUP 2300ST 750kg
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 150 cm Ładowność: 445 kg Masa własna: 305 kg DMC: 750 kg





