Strona głównaWynajem sprzętuPrace betoniarskieWibratory buławowe do betonu - mechaniczneWibrator do betonu Husqvarna AME 1600
Wibrator do betonu Husqvarna AME 1600
80,00 zł (98,40 zł brutto)
| Napięcie | 230 V |
| Długość węża | 4 m |
| Średnica buławy | 39-49 mm |
Dane techniczne:
| Producent | HUSQVARNA |
| Wibracje na minutę | 12 000 |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Napięcie | 230 V |
| Długość węża | 4 m |
| Średnica buławy | 39 – 49 mm |
| Waga | 15 kg |
Ceny wynajmu netto
| 1 dzień | 1 tydzień |
| (1x doba) | (5x doba) |
| 80 zł netto 98,40 zł brutto |
400 zł netto 492 zł brutto |
Opis
Lekki i poręczny wibrator do betonu Husqvarna AME 1600 to niezbędna maszyna przy wszelkich pracach związanych z wylewaniem świeżego betonu.
Podobne produkty
-
Zacieraczki
Zacieraczka spalinowa KREBER K-436 B
180,00 zł (221,40 zł brutto)Zobacz więcejŚrednica 900 mm Ø Ciężar 98 kg -
Zacieraczki
Zacieraczka spalinowa KREBER K-750 B
180,00 zł (221,40 zł brutto)Zobacz więcejŚrednica 750 mm Ø Ciężar 60 kg -
Wiązarki do zbrojeń
Wiązarka do zbrojeń MAKITA DTR181
150,00 zł (184,50 zł brutto)Zobacz więcejŚrednica drutu 0,8 mm Waga urządzenia 2,4-2,7 kg -
Zacieraczki
Zacieraczka spalinowa KREBER K-600 R “Krawędziarka”
180,00 zł (221,40 zł brutto)Zobacz więcejŚrednica 600 mm Ø Ciężar 64 kg -
Betoniarki
Betoniarka 160L
56,91 zł (70,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 105 kg Wydajność 1,5m3/godzina Pojemność robocza 110 L






