Wertykulator spalinowy WEIBANG WB486CRB
105,69 zł (130,00 zł brutto)
| Waga | 56 kg |
| Szerokość robocza | 47 cm |
| Paliwo | Pb |
Dane techniczne:
| Producent | WEIBANG |
| Waga | 56 kg |
| Szerokość robocza | 470 mm |
| Maksymalna głębokość robocza | 32 mm |
| Liczba noży | 28 szt. uchylne |
| Silnik | Briggs&Stratton |
| Moc silnika | 5 KM |
| Rozruch | Ręczny |
| Paliwo | Pb |
| Zbiornik paliwa | 3,1 L |
Ceny wynajmu
| Do 4 godzin | 1 dzień | 1 tydzień |
| Maks. 4 godziny zegarowe | (1x doba) | (5x doba) |
| 81,30 zł netto 100 zł brutto |
105,69 zł netto 130 zł brutto |
528,45 zł netto 650 zł brutto |
Kaucja zwrotna – 300 zł
Kategorie: Prace ogrodnicze, Wertykulatory
Opis
Wertykulator WEIBANG WB486CRB to łatwa w obsłudze maszyna, która pomoże nam napowietrzyć trawnik oraz wyczyścić go z mchu, chwastów czy zasuszonej trawy pozostałej po koszeniu.
Zalety wyróżniające maszynę:
- Mocny spalinowy silnik
- Regulacja wysokości
- Składana rączka – łatwość transportu
- Niska masa
- Uchylne noże
Podobne produkty
-
Kosiarki i kosy spalinowe
Kosa spalinowa HUSQVARNA 545 RX
105,69 zł (130,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 10 kg Szerokość koszenia 49 cm Paliwo MIX 1:50 -
Świdry ziemne
Wiertnica do gleby MAKITA BBA520
121,95 zł (150,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 10,5 kg Maks. głębokość wiercenia <120 cm Paliwo MIX 1:50 -
Piły łańcuchowe
Piła łańcuchowa HUSQVARNA 346XP
105,69 zł (130,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 6 kg Długość prowadnicy 36 cm Paliwo MIX 1:50 -
Piły łańcuchowe
Piła łańcuchowa HUSQVARNA 435
105,69 zł (130,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 4,5 kg Długość prowadnicy 30 cm Paliwo MIX 1:50 -
Rębaki do gałęzi
Rębak spalinowy HONDA GTS1300
250,00 zł (307,50 zł brutto)Zobacz więcejWaga 188kg Maks. średnica rozdrabnianych gałęzi 100 mm Paliwo Pb






