Wertykulator spalinowy WEIBANG WB384RB
81,30 zł (100,00 zł brutto)
| Waga | 46 kg |
| Szerokość robocza | 38 cm |
| Paliwo | Pb |
Dane techniczne:
| Producent | WEIBANG |
| Waga | 46 kg |
| Szerokość robocza | 380 mm |
| Maksymalna głębokość robocza | 16 mm |
| Liczba noży | 22 szt. uchylne |
| Silnik | Briggs&Stratton |
| Moc silnika | 5 KM |
| Rozruch | Ręczny |
| Paliwo | Pb |
| Zbiornik paliwa | 3,1 L |
Ceny wynajmu
| Do 4 godzin | 1 dzień | 1 tydzień |
| Maks. 4 godziny zegarowe | (1x doba) | (5x doba) |
| 65,04 zł netto 80 zł brutto |
81,30 zł netto 100 zł brutto |
406,50 zł netto 500 zł brutto |
Kaucja zwrotna – 300 zł
Kategorie: Prace ogrodnicze, Wertykulatory
Opis
Wertykulator WEIBANG WB384RB to łatwa w obsłudze maszyna, która pomoże nam napowietrzyć trawnik oraz wyczyścić go z mchu, chwastów czy zasuszonej trawy pozostałej po koszeniu.
Zalety wyróżniające maszynę:
- Mocny spalinowy silnik
- Regulacja wysokości
- Składana rączka – łatwość transportu
- Niska masa
- Uchylne noże
Podobne produkty
-
Piły łańcuchowe
Piła łańcuchowa HUSQVARNA 435
105,69 zł (130,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 4,5 kg Długość prowadnicy 30 cm Paliwo MIX 1:50 -
Wertykulatory
Wertykulator spalinowy WEIBANG WB486CRB
105,69 zł (130,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 56 kg Szerokość robocza 47 cm Paliwo Pb -
Aeratory
Aerator rurkowy WEIBANG WB457AB
284,55 zł (350,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 140 kg Szerokość robocza 45 cm Paliwo Pb -
Kosiarki i kosy spalinowe
Kosa spalinowa HUSQVARNA 545 RX
105,69 zł (130,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 10 kg Szerokość koszenia 49 cm Paliwo MIX 1:50 -
Glebogryzarki
Glebogryzarka spalinowa HONDA FJ500 DER
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 62 kg Szerokość robocza 100 cm Paliwo Pb






