Strona głównaWynajem sprzętuPodnośnikiTerenoweZoomlion ZS0610 CRAWLER Gąsienicowy podnośnik nożycowy
Zoomlion ZS0610 CRAWLER Gąsienicowy podnośnik nożycowy
350,00 zł (430,50 zł brutto)
| Wysokość robocza | 8,8 m |
| Masa własna | 1700 kg |
| Maks. udźwig platformy | 230 kg |
Dane techniczne:
| Wysokość robocza | 8,8 m |
| Max udźwig platformy | 250 kg |
| Waga brutto | 1700 kg |
| Wysokość platformy w pozycji podniesionej | 6,8 m |
| Wysokość platformy w pozycji złożonej | 1,12 m |
| Długość platformy | 1,94 m |
| Szerokość platformy | 0,95 m |
| Wysunięcie platformy | 0,91 m |
| Całkowita wysokość ( poręcze w górze ) | 2,26 m |
| Całkowita wysokość ( poręcze złożone ) | 1,77 m |
| Długość całkowita | 2,10 m |
| Szerokość całkowita | 1,05 m |
| Prześwit | 0,127 m |
| Max udźwig wysuniętej platformy | 113 kg |
| Maksymalna liczba pracowników | 2 |
| Prędkość jazdy ( w pozycji złożonej ) | 4 km/h |
| Prędkość jazdy ( w pozycji podniesionej ) | 0,08 km/h |
| Czas podnoszenia/opuszczania | 30 s / 34 s |
| Zdolność pokonywania wzniesień | 30 % |
| Akumulator | 140 Ah |
| Ładowarka | 24 V / 30 A |
Ceny wynajmu
| 1-3 dni | 4-7 dni | 8-15 dni | Powyżej 15 dni |
| 350,00 zł netto 430,50 zł brutto |
300,00 zł netto 369,00 zł brutto |
250,00 zł netto 307,50 zł brutto |
200,00 zł netto 246,00 zł brutto |
Kaucja zwrotna – 3000 zł
Kategorie: Nożycowe, Podnośniki, Terenowe
Podobne produkty
-
Koszowe na przyczepie
Nifty Lift 170 17m Podnośnik koszowy na przyczepie
450,00 zł (553,50 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 17,1 m Masa własna 2160 kg Maks. udźwig platformy 200 kg -
Terenowe
LGMG SR1023D 12m Terenowy podnośnik nożycowy 4×4
900,00 zł (1107,00 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 12 m Masa własna 6980 kg Maks. udźwig platformy 1100 kg -
Nożycowe
Zoomlion ZS1212DC-Li 14m Podnośnik nożycowy
350,00 zł (430,50 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 13,8 m Masa własna 3210 kg Maks. udźwig platformy 350 kg -
Nożycowe
Zoomlion ZS1414DC-Li 16m Podnośnik nożycowy
370,00 zł (455,10 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 15,7 m Masa własna 3430 kg Maks. udźwig platformy 350 kg -
Nożycowe
Zoomlion ZS0407DC-Li 6,5m Podnośnik nożycowy
250,00 zł (307,50 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 6,5 m Masa własna 895 kg Maks. udźwig platformy 230 kg





