BRENDERUP 2513GT 2500kg Laweta samochodowa
18000,00 zł (22140,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 403 x 192 x 24cm |
| Ładowność: | 1960 kg |
| Masa własna: | 540 kg |
| DMC Min: | 2500 kg |
| DMC Max: | 2500 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 403 x 194 x 24 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 606 x 244 x 85 cm |
| Ładowność: | 1960 kg |
| Masa własna | 540 kg |
| DMC Min: | 2500 kg |
| DMC Max: | 2500 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | 2x Oś skrętna 1300 kg |
| Rozmiar kół | 195/70 R14 |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Gwarancja | 3 lata |
Kategorie: Ciężarowe, Przewóz pojazdów
Opis
Laweta samochodowa BRENDERUP 2513GT to mocna, uchylna laweta do przewozu pojazdów. Koła na zewnątrz zapewniają stabilną jazdę.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Funkcja przechyłu hydraulicznego.
- Niski kąt załadunku.
- Rampy antypoślizgowe.
- Brak dodatkowych najazdów.
- Błotniki z funkcją stopnia.
- 2 szt. klinów pod koła.
- Szeroki rozstaw kół – duża stabilność jazdy.
- Możliwość TUV.
Podobne produkty
-
Wywrotki
BRENDERUP TT5375 3500kg Przyczepa wywrotka
27000,00 zł (33210,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34cm Ładowność: 2670 kg Masa własna: 830 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Przewóz pojazdów
BRENDERUP 3023GT 3000kg Laweta samochodowa
19500,00 zł (23985,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 403 x 204 x 24cm Ładowność: 2440 kg Masa własna: 560 kg DMC Min: 3000 kg DMC Max: 3000 kg -
Wywrotki
BRENDERUP BT4310STB 2700kg Przyczepa wywrotka
16900,00 zł (20787,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 168 x 34cm Ładowność: 2078 kg Masa własna: 622 kg DMC Min: 1400 kg DMC Max: 2700 kg -
Wywrotki
BRENDERUP BT4260SB 1800kg Przyczepa wywrotka
12800,00 zł (15744,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1370 kg Masa własna: 430 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 1800 kg -
Wywrotki
BRENDERUP BT4260S 2000kg Przyczepa wywrotka
14800,00 zł (18204,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1485 kg Masa własna: 515 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2000 kg













