Przyczepa podłodziowa BRENDERUP 242500B ASR / SRX 2500kg
17886,18 zł (22000,00 zł brutto)
| Maks. długość łodzi: | 24 stopy / 720 cm |
| Ładowność: | 1950 kg |
| Masa własna: | 550 kg |
| DMC Min: | 2500 kg |
| DMC Max: | 2500 kg |
Dane techniczne:
| Maksymalna długość łodzi | 24 stóp / 720 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 754 x 221 cm |
| Ładowność: | 1950 kg |
| Masa własna | 550 kg |
| DMC Min: | 2500 kg |
| DMC Max: | 2500 kg |
| Rolki boczne | 20 sztuk |
| Rolki kilowe | 4 sztuki |
| Profil ramy | 80 x 40 mm |
| Szerokość ramy | 165 cm |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | 2x Oś skrętna 1250kg |
| Rozmiar kół | 195/70 R14 |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Gwarancja | 3 lata |
Kategoria: Podłodziowe
Opis
BRENDERUP 242500B ASR to dwuosiowa przyczepa przeznaczona do transportu łodzi o długości maksymalnej 24 stóp.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Kołyska kilowa z super rolkami ( 4 pary super rolek )
- Dwie odseparowane lampy
- Oświetlenie FULL LED
- Wodoodporne łożyska kół
- Regulowana wieżyczka wciągarki
- Regulowana pozycja poprzeczek
- Łatwa regulacja rolek
- Ocynkowane podwozie
- Regulowana pozycja osi ( przesuw przód/tył )
- Dyszel w kształcie litery V
- Hamulec najazdowy
Podobne produkty
-
Podłodziowe
BRENDERUP 15600UB 600kg Przyczepa lekka podłodziowa
3089,43 zł (3800,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 15 stóp / 470 cm Ładowność: 470 kg Masa własna: 130 kg DMC Min: 300 kg DMC Max: 600 kg -
Podłodziowe
Przyczepa do skutera wodnego BRENDERUP Jetski 8115 FULL LED
4308,94 zł (5300,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 380 cm Ładowność: 630 kg Masa własna: 120 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Podłodziowe
BRENDERUP 181000B 1000kg Przyczepa podłodziowa
6910,57 zł (8500,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 18 stóp / 550 cm Ładowność: 730 kg Masa własna: 270 kg DMC Min: 800 kg DMC Max: 1000 kg -
Podłodziowe
BRENDERUP 16750 750kg Przyczepa lekka podłodziowa
5365,85 zł (6600,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 16 stóp / 480 cm Ładowność: 540 kg Masa własna: 210 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Podłodziowe
Przyczepa podłodziowa BRENDERUP 201500B ASR1500kg
12195,12 zł (15000,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 20 stóp / 600 cm Ładowność: 1160 kg Masa własna: 340 kg DMC Min: 1100 kg DMC Max: 1500 kg


























