BRENDERUP 16750 750kg Przyczepa lekka podłodziowa
5365,85 zł (6600,00 zł brutto)
| Maks. długość łodzi: | 16 stóp / 480 cm |
| Ładowność: | 540 kg |
| Masa własna: | 210 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Maksymalna długość łodzi | 16 stóp / 470 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 535 x 191 cm |
| Ładowność: | 540 kg |
| Masa własna | 210 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
| Rolki boczne | 4 sztuki |
| Rolki kilowe | 3 sztuki |
| Profil ramy | 80 x 40 mm |
| Szerokość ramy | 135 cm |
| Hamulec | Nie |
| Zawieszenie | Oś skrętna 1350kg |
| Rozmiar kół | 155R13 |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Gwarancja | 3 lata |
Polecane akcesoria:
| Felgi aluminiowe | + 250,00 zł netto / 1 sztuka |
Kategoria: Podłodziowe
Opis
BRENDERUP 16750UB to lekka przyczepa przeznaczona do transportu mniejszych łodzi o długości maksymalnej 16 stóp.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Kołyska z rolkami
- Łatwo zdejmowalny panel świetlny
- Wodoodporne łożyska kół
- Regulowana wieżyczka wciągarki
- Łatwa regulacja rolek
- Ocynkowane podwozie
- Regulowana pozycja osi ( przesuw przód/tył )
- Dyszel w kształcie litery V
Podobne produkty
-
Podłodziowe
Przyczepa podłodziowa BRENDERUP 201500B ASR1500kg
12195,12 zł (15000,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 20 stóp / 600 cm Ładowność: 1160 kg Masa własna: 340 kg DMC Min: 1100 kg DMC Max: 1500 kg -
Podłodziowe
BRENDERUP 15600UB 600kg Przyczepa lekka podłodziowa
3089,43 zł (3800,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 15 stóp / 470 cm Ładowność: 470 kg Masa własna: 130 kg DMC Min: 300 kg DMC Max: 600 kg -
Podłodziowe
BRENDERUP 201500B 1500kg Przyczepa podłodziowa
9349,60 zł (11500,01 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 20 stóp / 600 cm Ładowność: 1160 kg Masa własna: 340 kg DMC Min: 1100 kg DMC Max: 1500 kg -
Podłodziowe
Przyczepa do skutera wodnego BRENDERUP Jetski 8115 FULL LED
4308,94 zł (5300,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 380 cm Ładowność: 630 kg Masa własna: 120 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Podłodziowe
BRENDERUP 201300B SRX 1300kg Przyczepa podłodziowa
11382,11 zł (14000,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 20 stóp / 600 cm Ładowność: 1300 kg Masa własna: 320 kg DMC Min: 1250 kg DMC Max: 1300 kg










