Strona głównaWynajem sprzętuPodłodzioweLekkie podłodzioweBRENDERUP 15600UB 600kg Przyczepa lekka podłodziowa
BRENDERUP 15600UB 600kg Przyczepa lekka podłodziowa
3089,43 zł (3800,00 zł brutto)
| Maks. długość łodzi: | 15 stóp / 470 cm |
| Ładowność: | 470 kg |
| Masa własna: | 130 kg |
| DMC Min: | 300 kg |
| DMC Max: | 600 kg |
Dane techniczne:
| Maksymalna długość łodzi | 15 stóp / 470 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 371 x 150 x 99 cm |
| Ładowność: | 470 kg |
| Masa własna | 130 kg |
| DMC Min: | 300 kg |
| DMC Max: | 600 kg |
| Rolki boczne | 4 sztuki |
| Rolki kilowe | 3 sztuki |
| Profil ramy | 40 x 40 mm |
| Szerokość ramy | 117 cm |
| Hamulec | Nie |
| Zawieszenie | Oś skrętna 750kg |
| Rozmiar kół | 145/80 R13 |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Gwarancja | 3 lata |
Polecane akcesoria:
| Felgi aluminiowe | + 250,00 zł netto / 1 sztuka |
Kategorie: Lekkie podłodziowe, Podłodziowe
Opis
BRENDERUP 15600UB to lekka przyczepa przeznaczona do transportu mniejszych łodzi o długości maksymalnej 15 stóp.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Kołyska z rolkami
- Łatwo zdejmowalny panel świetlny
- Wodoodporne łożyska kół
- Regulowana wieżyczka wciągarki
- Łatwa regulacja rolek
- Ocynkowane podwozie
- Regulowane osie ( przesuw przód/tył )
Podobne produkty
-
Podłodziowe
Przyczepa podłodziowa BRENDERUP 242500B ASR / SRX 2500kg
17886,18 zł (22000,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 24 stopy / 720 cm Ładowność: 1950 kg Masa własna: 550 kg DMC Min: 2500 kg DMC Max: 2500 kg -
Podłodziowe
BRENDERUP 201500B 1500kg Przyczepa podłodziowa
9349,60 zł (11500,01 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 20 stóp / 600 cm Ładowność: 1160 kg Masa własna: 340 kg DMC Min: 1100 kg DMC Max: 1500 kg -
Podłodziowe
BRENDERUP 201300B SRX 1300kg Przyczepa podłodziowa
11382,11 zł (14000,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 20 stóp / 600 cm Ładowność: 1300 kg Masa własna: 320 kg DMC Min: 1250 kg DMC Max: 1300 kg -
Podłodziowe
Przyczepa do skutera wodnego BRENDERUP Jetski 8115 FULL LED
4308,94 zł (5300,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 380 cm Ładowność: 630 kg Masa własna: 120 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Podłodziowe
Przyczepa podłodziowa BRENDERUP 221800B ASR1800kg
13008,13 zł (16000,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 22 stóp / 660 cm Ładowność: 1320 kg Masa własna: 420 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 1800 kg


















