Piła łańcuchowa HUSQVARNA 346XP
105,69 zł (130,00 zł brutto)
| Waga | 6 kg |
| Długość prowadnicy | 36 cm |
| Paliwo | MIX 1:50 |
Dane techniczne:
| Producent | Husqvarna |
| Waga | 6 kg |
| Długość prowadnicy | 36 cm |
| Silnik | X-Torq |
| Moc silnika | 3,7 KM |
| Rozruch | Ręczny |
| Paliwo | MIX 1:50 |
| Zbiornik paliwa | < 1L |
Ceny wynajmu
| Do 4 godzin | 1 dzień | 1 tydzień |
| Maks. 4 godziny zegarowe | (1x doba) | (5x doba) |
| 81,30 zł netto 100 zł brutto |
105,69 zł netto 130 zł brutto |
528,45 zł netto 650 zł brutto |
Kaucja zwrotna – 500 zł
Kategorie: Piły łańcuchowe, Prace ogrodnicze
Opis
Piła łańcuchowa HUSQVARNA 346XP to łatwa w obsłudze profesjonalna piła do cięcia drzewa o wysokiej wydajności, wyjątkowo poręczna i ergonomiczna.
Zalety wyróżniające maszynę:
- Funkcja smart start
- Pompka paliwa ułatwiająca odpalenie
- Ergonomiczny chwyt
- Szybka regulacja łańcucha
- System LowVib zapewniający mniejsze wibracje
Podobne produkty
-
Glebogryzarki
Glebogryzarka spalinowa HONDA FJ500 DER
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 62 kg Szerokość robocza 100 cm Paliwo Pb -
Piły łańcuchowe
Pilarka wysięgnikowa HUSQVARNA 525PT5S Podkrzesywarka
105,69 zł (130,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 8 kg Długość prowadnicy 25 cm Paliwo MIX 1:50 -
Kosiarki i kosy spalinowe
Kosa spalinowa HUSQVARNA 545 RX
105,69 zł (130,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 10 kg Szerokość koszenia 49 cm Paliwo MIX 1:50 -
Prace ogrodnicze
Niwelator terenu 90 x 30 cm “Levelawn”
28,46 zł (35,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 6,5 kg Wymiar roboczy 90 x 30 cm -
Świdry ziemne
Wiertnica do gleby MAKITA BBA520
121,95 zł (150,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 10,5 kg Maks. głębokość wiercenia <120 cm Paliwo MIX 1:50






