Zoomlion ZS1012DC-Li 12m Podnośnik nożycowy
320,00 zł (393,60 zł brutto)
| Wysokość robocza | 11,8 m |
| Masa własna | 2930 kg |
| Maks. udźwig platformy | 350 kg |
Dane techniczne:
| Wysokość robocza | 11,8 m |
| Max udźwig platformy | 350 kg |
| Waga brutto | 2930 kg |
| Wysokość platformy w pozycji podniesionej | 9,8 m |
| Wysokość platformy w pozycji złożonej | 1,33 m |
| Długość platformy | 2,30 m |
| Szerokość platformy | 1,12 m |
| Wysunięcie platformy | 0,91 m |
| Całkowita wysokość ( poręcze w górze ) | 2,46 m |
| Całkowita wysokość ( poręcze złożone ) | 1,92 m |
| Długość całkowita | 2,49 m |
| Szerokość całkowita | 1,15 m |
| Rozstaw osi | 1,85 m |
| Prześwit ( w pozycji złożonej ) | 0,11 m |
| Prześwit ( w pozycji podniesionej ) | 0,02 m |
| Max udźwig wysuniętej platformy | 113 kg |
| Maksymalna liczba pracowników | 2 |
| Prędkość jazdy ( w pozycji złożonej ) | 4 km/h |
| Prędkość jazdy ( w pozycji podniesionej ) | 0,08 km/h |
| Promień skrętu ( wewnętrzny ) | 0,1 m |
| Promień skrętu ( zewnętrzny ) | 2,2 m |
| Czas podnoszenia/opuszczania | 60 s / 35 s |
| Zdolność pokonywania wzniesień | 25 % |
| Napęd | Koła przednie |
| Hamulec | Koła przednie |
| Akumulator | 200 Ah |
| Opona | 381 mm x 127 mm |
| Ładowarka | 24 V / 30 A |
Ceny wynajmu
| 1-3 dni | 4-7 dni | 8-15 dni | Powyżej 15 dni |
| 320,00 zł netto 393,60 zł brutto |
300,00 zł netto 369,00 zł brutto |
250,00 zł netto 307,50 zł brutto |
150,00 zł netto 184,50 zł brutto |
Kaucja zwrotna – 3000 zł
Kategorie: Nożycowe, Podnośniki
Podobne produkty
-
Nożycowe
Zoomlion ZS1414DC-Li 16m Podnośnik nożycowy
370,00 zł (455,10 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 15,7 m Masa własna 3430 kg Maks. udźwig platformy 350 kg -
Nożycowe
Zoomlion ZS1212DC-Li 14m Podnośnik nożycowy
350,00 zł (430,50 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 13,8 m Masa własna 3210 kg Maks. udźwig platformy 350 kg -
Nożycowe
Zoomlion ZS0808DC-Li 10m Podnośnik nożycowy
300,00 zł (369,00 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 10 m Masa własna 2090 kg Maks. udźwig platformy 230 kg -
Terenowe
LGMG SR1323D 15m Terenowy podnośnik nożycowy 4×4
950,00 zł (1168,50 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 12 m Masa własna 6980 kg Maks. udźwig platformy 1100 kg -
Nożycowe
Zoomlion ZS0607DC-Li 7,8m Podnośnik nożycowy
270,00 zł (332,10 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 7,8 m Masa własna 1620 kg Maks. udźwig platformy 230 kg





