Strona głównaWynajem sprzętuPrace ogrodniczeNożyce do żywopłotówNożyce do żywopłotu McCULLOCH Ergolite 6028
Nożyce do żywopłotu McCULLOCH Ergolite 6028
65,04 zł (80,00 zł brutto)
| Waga | 5 kg |
| Długość listwy tnącej | 60 cm |
| Paliwo | MIX 1:50 |
Dane techniczne:
| Producent | McCulloch |
| Mieszanka paliwowa | 1:50 |
| Długość ostrza | 60 cm |
| Odległość między zębami | 28 mm |
| Zalecana maksymalna średnica gałęzi | 20 mm |
| Waga | 5 kg |
Ceny wynajmu
| Do 4 godzin | 1 dzień | 1 tydzień |
| Maks. 4 godziny zegarowe | (1x doba) | (5x doba) |
| 48,78 zł netto 60 zł brutto |
65,04 zł netto 80 zł brutto |
325,20 zł netto 400 zł brutto |
Kategorie: Nożyce do żywopłotów, Prace ogrodnicze
Opis
Łatwe w obsłudze, lekkie i poręczne nożyce do żywopłotu McCulloch Ergolite 6028 idealnie sprawdzą się w twoim ogrodzie.
Zalety wyróżniające maszynę:
- System soft start i pompka paliwa ułatwiające rozruch
- Regulowany w 5 pozycjach chwyt
- Skuteczny system tłumienia drgań
- Duża szybkość cięcia
- Duży odstęp między obustronnymi listwami tnącymi
- Długa listwa tnąca – aż 60 cm
Podobne produkty
-
Rębaki do gałęzi
Rębak spalinowy HONDA GTS1300
250,00 zł (307,50 zł brutto)Zobacz więcejWaga 188kg Maks. średnica rozdrabnianych gałęzi 100 mm Paliwo Pb -
Posypywarki
Posypywarka Zielony Spaw
105,69 zł (130,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 60 kg Szerokość robocza - cm -
Walce
Walec do trawy 50 cm
40,65 zł (50,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga +/- 110 kg Szerokość robocza 50 cm -
Piły łańcuchowe
Piła łańcuchowa HUSQVARNA 346XP
105,69 zł (130,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 6 kg Długość prowadnicy 36 cm Paliwo MIX 1:50 -
Niwelatory terenu
Listwa niwelująca 112-182 cm
65,04 zł (80,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 38 kg Szerokość robocza 112-182 cm






