Strona głównaWynajem sprzętuWyburzanie, kucie, wiercenieMłotowiertarkiMłotowiertarka MAKITA HR2630 SDS PLUS
Młotowiertarka MAKITA HR2630 SDS PLUS
73,17 zł (90,00 zł brutto)
| Waga | 3 kg |
| Wydajność | 2,4 J |
| Średnica | SDS PLUS |
Dane techniczne:
| Producent | MAKITA |
| Moc | 800 W |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Średnica | SDS PLUS |
| Waga | 3 kg |
| Wydajność | 2,4 J |
| Częstotliwość udarów na biegu jałowym | 0 – 4600 uderzeń/min |
| Częstotliwość obrotów na biegu jałowym | 0 – 1200 obrotów / min |
| Maks. średnica wiercenia w betonie | 32 mm |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie | 26 mm |
| Maks. średnica wiercenia w stali | 12 mm |
Ceny wynajmu
| Do 4 godzin | 1 dzień | 1 tydzień |
| Max 4 godziny zegarowe | (1x doba) | (5x doba) |
| 56,91 zł netto 70 zł brutto |
73,17 zł netto 90 zł brutto |
365,85 zł netto 450 zł brutto |
Kaucja zwrotna – 300 zł
Kategorie: Młotowiertarki, Młoty elektryczne, Wyburzanie, kucie, wiercenie
Opis
Lekka i wydajna młotowiertarka MAKITA HR2630 znajdzie zastosowanie przy pracach remontowych czy budowlanych. Maksymalna zdolność wiercenia w betonie to 32mm, w drewnie 26mm i 13mm w stali. Energia udaru to 2,4 J. Popularne złącze SDS Plus zapewnia szeroki wybór dłut i wierteł.
W zestawie walizka i jedno dłuto.
Podobne produkty
-
Klucze udarowe / Zakrętarki
Klucz udarowy MAKITA DTW1002
70,00 zł (86,10 zł brutto)Zobacz więcejWaga 3,5 kg Maks. moment obrotowy 1200 Nm Złącze kwadratowe 1/2" -
Klucze udarowe / Zakrętarki
Zakrętarka MAKITA DTD171
50,00 zł (61,50 zł brutto)Zobacz więcejWaga 0,85 kg Maks. moment obrotowy 180 Nm Złącze 1/4" HEX -
Młotowiertarki
Młotowiertarka MAKITA HR4013C SDS MAX
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 7 kg Wydajność 8 J Średnica SDS MAX -
Młotowiertarki
Młotowiertarka HILTI TE 6-22 SDS Plus NURON
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 3 kg Wydajność 2,6 J Średnica SDS PLUS -
Młoty elektryczne
Młot dłutujący HILTI TE 700-AVR SDS MAX
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 8 kg Wydajność 11.5 J Średnica SDS MAX






