BRENDERUP 2205SB 750kg Przyczepa lekka hamowana
| Wymiar wewnętrzny: | 204 x 128 x 40cm |
| Ładowność: | 530 kg |
| Masa własna: | 220 kg |
| DMC Min: | – kg |
| DMC Max: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 204 x 128 x 40 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 350 x 178 x 95 cm |
| Ładowność: | 530 kg |
| Masa własna | 220 kg |
| DMC Min: | – |
| DMC Max: | 750 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | Oś skrętna 750kg |
| Rozmiar kół | 155R13 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 4 sztuki |
| Gwarancja | 3 lata |
Kategorie: Hamowane do 750 kg, Lekkie (do 750 kg)
Opis
BRENDERUP 2205SB to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierana przednia i tylna burta
- 4 szt. uchwytów do pasów mocowanych na burcie
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama – 3 podłużnice
- Oś skrętna
- Dyszel w kształcie litery V
Produkty powiązane
Podobne produkty
-
Kontenery / Furgony
BRENDERUP CD260WBR 750kg Przyczepa lekka hamowana rampa Cargo Dynamic
13000,00 zł (15990,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 260 x 155 x 150cm Ładowność: 405 kg Masa własna: 345 kg DMC Min: 450 kg DMC Max: 750 kg -
Dwuosiowe do 750 kg
BRENDERUP 2300ST Przyczepa lekka dwuosiowa
5447,15 zł (6700,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 40cm Ładowność: 445 kg Masa własna: 305 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Kontenery / Furgony
BRENDERUP CD260UBR Rampa Przyczepa lekka Cargo Dynamic
10500,00 zł (12915,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 260 x 130 x 150cm Ładowność: 450 kg Masa własna: 300 kg DMC Min: 450 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg)
BRENDERUP 1205S TILT Przyczepa lekka
2601,63 zł (3200,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 204 x 116 x 35 cm Ładowność: 620 kg Masa własna: 130 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg)
BRENDERUP 2205S Przyczepa lekka
3414,63 zł (4200,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 204 x 128 x 40cm Ładowność: 575 kg Masa własna: 175 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg







