BRENDERUP 1205S TILT Przyczepa lekka
2601,63 zł (3200,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 204 x 116 x 35 cm |
| Ładowność: | 620 kg |
| Masa własna: | 130 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 204 x 116 x 35 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 299 x 159 x 89 cm |
| Ładowność: | 620 kg |
| Masa własna | 130 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
| Hamulec | Nie |
| Zawieszenie | Oś skrętna 750kg |
| Rozmiar kół | 145/80 R13 |
| Koło podporowe | Za dopłatą |
| Podłoga | Sklejka 9 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 4 sztuki |
| Gwarancja | 3 lata |
Kategoria: Lekkie (do 750 kg)
Opis
BRENDERUP 1205S to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Od rekreacji, kampingu, po usuwanie odpadów zielonych i przewożenia elementów ogrodowych.
Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego ułatwi skonfigurowanie przyczepy nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierana tylna burta
- 4 szt. uchwytów do pasów mocowanych na burcie
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grumości 9mm
- Oś skrętna firmy KNOTT
- Dyszel w kształcie litery V
- Składany dyszel
- Możliwość przechowywania w pionie na tylnej burcie ( Oszczędność miejsca )
Podobne produkty
-
Lekkie (do 750 kg)
BRENDERUP 2205SB 750kg Przyczepa lekka hamowana
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 204 x 128 x 40cm Ładowność: 530 kg Masa własna: 220 kg DMC Min: - kg DMC Max: 750 kg -
Koła pod skrzynią
BRENDERUP 4260SB 750kg Przyczepa lekka hamowana
5691,06 zł (7000,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 259 x 143 x 35 cm Ładowność: 495 kg Masa własna: 295 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Koła pod skrzynią
BRENDERUP 3250SB 750kg Przyczepa lekka hamowana
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 250 x 142 x 35 cm Ładowność: 510 kg Masa własna: 240 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Koła pod skrzynią
BRENDERUP 4260ST Przyczepa lekka
5365,85 zł (6600,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 259 x 143 x 35 cm Ładowność: 465 kg Masa własna: 285 kg DMC Min: 750 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg)
BRENDERUP 1203 Przyczepa lekka Click&Collect
2000,00 zł (2460,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 204 x 116 x 35 cm Ładowność: 625 kg Masa własna: 125 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg






