Strona głównaWynajem sprzętuPodnośnikiKoszowe na przyczepieNifty Lift 170 17m Podnośnik koszowy na przyczepie
Nifty Lift 170 17m Podnośnik koszowy na przyczepie
450,00 zł (553,50 zł brutto)
| Wysokość robocza | 17,1 m |
| Masa własna | 2160 kg |
| Maks. udźwig platformy | 200 kg |
Dane techniczne:
| Wysokość robocza | 17,1 m |
| Max udźwig platformy | 200 kg |
| Waga brutto | 2160 kg |
| Szerokość robocza | 4,4 m |
| Wysięg boczny | 10 m |
| Wysokość platformy | 15,1 m |
| Szerokość maszyny | 1,65 m |
| Wysokość maszyny | 2,15 m |
| Długość maszyny | 6,20 m |
| Szerokość kosza | 1,10 m |
| Głębokość kosza | 0,65 m |
| Kosz | Rotacyjny |
| Rodzaj podpór | Hydrauliczne |
| Opcje zasilania | Elektryczny lub sieciowy |
Ceny wynajmu
| 1-7 dni | 7-15 dni | Powyżej 15 dni |
| 450,00 zł netto 553,50 zł brutto |
400,00 zł netto 492,00 zł brutto |
Wycena indywidualna |
Kaucja zwrotna – 3000 zł
Kategorie: Koszowe na przyczepie, Podnośniki
Podobne produkty
-
Nożycowe
Zoomlion ZS1414DC-Li 16m Podnośnik nożycowy
370,00 zł (455,10 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 15,7 m Masa własna 3430 kg Maks. udźwig platformy 350 kg -
Nożycowe
Zoomlion ZS0808DC-Li 10m Podnośnik nożycowy
300,00 zł (369,00 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 10 m Masa własna 2090 kg Maks. udźwig platformy 230 kg -
Terenowe
Zoomlion ZS0610 CRAWLER Gąsienicowy podnośnik nożycowy
350,00 zł (430,50 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 8,8 m Masa własna 1700 kg Maks. udźwig platformy 230 kg -
Nożycowe
Zoomlion ZS0607DC-Li 7,8m Podnośnik nożycowy
270,00 zł (332,10 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 7,8 m Masa własna 1620 kg Maks. udźwig platformy 230 kg -
Terenowe
LGMG SR1323D 15m Terenowy podnośnik nożycowy 4×4
950,00 zł (1168,50 zł brutto)Zobacz więcejWysokość robocza 12 m Masa własna 6980 kg Maks. udźwig platformy 1100 kg







