BRENDERUP CD260WBD 750kg Drzwi Przyczepa lekka hamowana Cargo Dynamic
13000,00 zł (15990,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 260 x 155 x 150cm |
| Ładowność: | 405 kg |
| Masa własna: | 345 kg |
| DMC Min: | 450 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny (Długość x Szerokość x Wysokość) |
260 x 155 x 150 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 405 x 203 x 214 cm |
| Ładowność: | 405 kg |
| Masa własna | 345 kg |
| DMC Min: | 450 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | Oś skrętna 1000 kg |
| Rozmiar kół | 155R13 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Opis
CARGO DYNAMIC™ to nowoczesna lekka przyczepa przeznaczona dla profesjonalistów i samochodów elektrycznych.
Przyczepy z serii CargoDynamic™ są przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników i samochodów elektrycznych, którzy potrzebują lekkiej przyczepy zdolnej do przykrycia i ochrony ich towarów. Przyczepa oferuje dużą ładowność. Konstrukcja przyczepy daje możliwość pełnego profilowania ze wszystkich stron przyczepy, w pełni wykorzystując potencjał reklamowy przyczepy. Zbudowany z nowoczesnego, lekkiego, odpornego na uderzenia, nieorganicznego i wodoodpornego materiału o strukturze plastra miodu. Dzięki różnym rozmiarom, wyposażonym w drzwi lub rampę, CargoDynamic™ jest bardzo elastyczną przyczepą.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Poprawiona, większa waga załadunku ( względem starszych modeli wykonanych ze sklejki )
- Powierzchnia przygotowana pod oklejanie
- Odporny na uderzenia materiał płyty ( z plastra miodu )
- Wentylacja, aby uniknąć kondensacji
- Mocna rama – na podłużnicach
- Wewnętrzne oświetlenie LED
- Dodatkowe światło STOP
- Półprzezroczysty materiał – Dzięki takiemu zastosowaniu przyczepa nie jest zaciemniona w świetle dziennym
- Wewnętrzne uchwyty do mocowania ładunku
- Uchwyty z przodu ułatwiające obsługę przyczepy
- Drzwi z uchwytami zabezpieczającymi samoczynne zamknięcie ich ( np. pod wpływem wiatru )
- Hamulec najazdowy!!!
Podobne produkty
-
Motocyklowe / Quadowe
BRENDERUP 2260WS TILT ATV2 Przyczepa lekka uchylna
4470,73 zł (5499,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 153 x 26cm Ładowność: 490 kg Masa własna: 260 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Hamowane do 750 kg
BRENDERUP 2260WSB TILT 750kg ATV2 Przyczepa lekka hamowana uchylna
5447,15 zł (6700,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 153 x 26cm Ładowność: 495 kg Masa własna: 255 kg DMC Min: 750 kg DMC Max: 750 kg -
Koła pod skrzynią
BRENDERUP 4260ST Przyczepa lekka
5365,85 zł (6600,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 259 x 143 x 35 cm Ładowność: 465 kg Masa własna: 285 kg DMC Min: 750 kg DMC Max: 750 kg -
Kontenery / Furgony
BRENDERUP CD260UBD Drzwi Przyczepa lekka Cargo Dynamic
10000,00 zł (12300,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 260 x 130 x 150cm Ładowność: 450 kg Masa własna: 300 kg DMC Min: 450 kg DMC Max: 750 kg -
Kontenery / Furgony
BRENDERUP CD260UBR Rampa Przyczepa lekka Cargo Dynamic
10500,00 zł (12915,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 260 x 130 x 150cm Ładowność: 450 kg Masa własna: 300 kg DMC Min: 450 kg DMC Max: 750 kg











