Strona głównaWynajem sprzętuKontenery / FurgonyBRENDERUP CD350TBD 2500kg Drzwi Przyczepa ciężarowa Cargo Dynamic
BRENDERUP CD350TBD 2500kg Drzwi Przyczepa ciężarowa Cargo Dynamic
| Wymiar wewnętrzny: | 350 x 155 x 185cm |
| Ładowność: | 1885 kg |
| Masa własna: | 615 kg |
| DMC Min: | 1500 kg |
| DMC Max: | 2500 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny (Długość x Szerokość x Wysokość) |
350 x 155 x 185 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 494 x 203 x 249 cm |
| Ładowność: | 1885 kg |
| Masa własna | 615 kg |
| DMC Min: | 1500 kg |
| DMC Max: | 2500 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | 2x Oś skrętna |
| Rozmiar kół | 195/70 R14 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 8 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Kategorie: Ciężarowe, Kontenery / Furgony
Opis
CARGO DYNAMIC™ to nowoczesna lekka, dwuosiowa przyczepa przeznaczona dla profesjonalistów i samochodów elektrycznych.
Przyczepy z serii CargoDynamic™ są przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników i samochodów elektrycznych, którzy potrzebują lekkiej przyczepy zdolnej do przykrycia i ochrony ich towarów. Przyczepa oferuje dużą ładowność. Konstrukcja przyczepy daje możliwość pełnego profilowania ze wszystkich stron przyczepy, w pełni wykorzystując potencjał reklamowy przyczepy. Zbudowany z nowoczesnego, lekkiego, odpornego na uderzenia, nieorganicznego i wodoodpornego materiału o strukturze plastra miodu. Dzięki różnym rozmiarom, wyposażonym w drzwi lub rampę, CargoDynamic™ jest bardzo elastyczną przyczepą.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Poprawiona, większa waga załadunku ( względem starszych modeli wykonanych ze sklejki )
- Powierzchnia przygotowana pod oklejanie
- Odporny na uderzenia materiał płyty ( z plastra miodu )
- Wentylacja, aby uniknąć kondensacji
- Mocna rama – na podłużnicach
- Wewnętrzne oświetlenie LED
- Dodatkowe światło STOP
- Półprzezroczysty materiał – Dzięki takiemu zastosowaniu przyczepa nie jest zaciemniona w świetle dziennym
- Wewnętrzne uchwyty do mocowania ładunku
- Uchwyty z przodu ułatwiające obsługę przyczepy
- Drzwi z uchwytami zabezpieczającymi samoczynne zamknięcie ich ( np. pod wpływem wiatru )
Podobne produkty
-
Ciężarowe
Przyczepa BRENDERUP 2300STB 2000kg
9500,00 zł (11685,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 40cm Ładowność: 1620 kg Masa własna: 380 kg DMC Min: 2000 kg DMC Max: 2000 kg -
Przewóz pojazdów
BRENDERUP 3023GT 3000kg Laweta samochodowa
19500,00 zł (23985,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 403 x 204 x 24cm Ładowność: 2440 kg Masa własna: 560 kg DMC Min: 3000 kg DMC Max: 3000 kg -
Ciężarowe
BRENDERUP 2300SB TILT 1300kg Przyczepa ciężarowa hamowana uchylna
7317,07 zł (9000,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 40cm Ładowność: 960 kg Masa własna: 340 kg DMC Min: 1000 kg DMC Max: 1300 kg -
Wywrotki
BRENDERUP TT5375 3500kg Przyczepa wywrotka
33500,00 zł (41205,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34cm Ładowność: 2670 kg Masa własna: 830 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Wywrotki
BRENDERUP TT5325 3500kg Przyczepa wywrotka
32500,00 zł (39975,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2740 kg Masa własna: 760 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg












