Przyczepa ciężarowa BRENDERUP Cargo Dynamic CD260WBD 1300kg Drzwi
15000,00 zł (18450,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 260 x 155 x 150cm |
| Ładowność: | 920 kg |
| Masa własna: | 380 kg |
| DMC Min: | 950 kg |
| DMC Max: | 1300 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny (Długość x Szerokość x Wysokość) |
260 x 155 x 150 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 405 x 203 x 214 cm |
| Ładowność: | 920 kg |
| Masa własna | 380 kg |
| DMC Min: | 950 kg |
| DMC Max: | 1300 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | Oś skrętna 1300 kg |
| Rozmiar kół | 195/70 R14 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Opis
CARGO DYNAMIC™ to nowoczesna lekka przyczepa przeznaczona dla profesjonalistów i samochodów elektrycznych.
Przyczepy z serii CargoDynamic™ są przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników i samochodów elektrycznych, którzy potrzebują lekkiej przyczepy zdolnej do przykrycia i ochrony ich towarów. Przyczepa oferuje dużą ładowność. Konstrukcja przyczepy daje możliwość pełnego profilowania ze wszystkich stron przyczepy, w pełni wykorzystując potencjał reklamowy przyczepy. Zbudowany z nowoczesnego, lekkiego, odpornego na uderzenia, nieorganicznego i wodoodpornego materiału o strukturze plastra miodu. Dzięki różnym rozmiarom, wyposażonym w drzwi lub rampę, CargoDynamic™ jest bardzo elastyczną przyczepą.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Poprawiona, większa waga załadunku ( względem starszych modeli wykonanych ze sklejki )
- Powierzchnia przygotowana pod oklejanie
- Odporny na uderzenia materiał płyty ( z plastra miodu )
- Wentylacja, aby uniknąć kondensacji
- Mocna rama – na podłużnicach
- Wewnętrzne oświetlenie LED
- Dodatkowe światło STOP
- Półprzezroczysty materiał – Dzięki takiemu zastosowaniu przyczepa nie jest zaciemniona w świetle dziennym
- Wewnętrzne uchwyty do mocowania ładunku
- Uchwyty z przodu ułatwiające obsługę przyczepy
- Drzwi z uchwytami zabezpieczającymi samoczynne zamknięcie ich ( np. pod wpływem wiatru )
Podobne produkty
-
Wywrotki
BRENDERUP TT5325 3000kg Przyczepa wywrotka
24500,00 zł (30135,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2280 kg Masa własna: 720 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 3000 kg -
Wywrotki
BRENDERUP BT4310STB 2700kg Przyczepa wywrotka
16900,00 zł (20787,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 168 x 34cm Ładowność: 2078 kg Masa własna: 622 kg DMC Min: 1400 kg DMC Max: 2700 kg -
Wywrotki
BRENDERUP TT5375 3500kg Przyczepa wywrotka
27000,00 zł (33210,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34cm Ładowność: 2670 kg Masa własna: 830 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 4310STB 2000kg
10500,00 zł (12915,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 309 x 169 x 35cm Ładowność: 1605 kg Masa własna: 395 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 2000 kg -
Przewóz pojazdów
BRENDERUP 3023GT 3000kg Laweta samochodowa
19500,00 zł (23985,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 403 x 204 x 24cm Ładowność: 2440 kg Masa własna: 560 kg DMC Min: 3000 kg DMC Max: 3000 kg












