BRENDERUP 3205S Przyczepa lekka
| Wymiar wewnętrzny: | 205 x 142 x 35 cm |
| Ładowność: | 605 kg |
| Masa własna: | 145 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 205 x 142 x 35 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 327 x 150 x 99 cm |
| Ładowność: | 605 kg |
| Masa własna | 145 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
| Hamulec | Nie |
| Zawieszenie | Oś skrętna 750kg |
| Rozmiar kół | 145/80 R13 |
| Koło podporowe | Za dopłatą |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 4 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Kategorie: Koła pod skrzynią, Lekkie (do 750 kg)
Opis
BRENDERUP 3205SUB to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierane wszystkie burty – łatwy załadunek np. wózkiem widłowym
- Możliwość szybkiego demontażu burt
- 4 szt. uchwytów do pasów mocowanych w burcie
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej
- Mocna rama
- Dwie osie skrętne
- Dyszel w kształcie litery V
Podobne produkty
-
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 4310STB 2000kg
10500,00 zł (12915,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 309 x 169 x 35cm Ładowność: 1605 kg Masa własna: 395 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 2000 kg -
Lekkie (do 750 kg)
BRENDERUP 1205SXL Tilt Przyczepa lekka
2845,53 zł (3500,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 204 x 116 x 55 cm Ładowność: 605 kg Masa własna: 145 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Dwuosiowe do 750 kg
BRENDERUP 2260ST Przyczepa lekka dwuosiowa
5121,95 zł (6300,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 128 x 40cm Ładowność: 502 kg Masa własna: 248 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5520WATB 3500kg
21500,00 zł (26445,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 517 x 204 x 34 cm Ładowność: 2730 kg Masa własna: 770 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Lekkie (do 750 kg)
BRENDERUP 1203 Przyczepa lekka Click&Collect
2000,00 zł (2460,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 204 x 116 x 35 cm Ładowność: 625 kg Masa własna: 125 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg






