Przyczepa lekka BRENDERUP 4260SB 1200kg
| Wymiar wewnętrzny: | 259 x 143 x 35 cm |
| Ładowność: | 905 kg |
| Masa własna: | 295 kg |
| DMC Min: | 1000 kg |
| DMC Max: | 1200 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 259 x 143 x 35 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 417 x 149 x 104 cm |
| Ładowność: | 905 kg |
| Masa własna | 295 kg |
| DMC Min: | 1000 kg |
| DMC Max: | 1200 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | Oś skrętna 1300kg |
| Rozmiar kół | 175 R13C |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Polecane wyposażenie dodatkowe:
| Burty aluminiowe | 2 000,00 zł netto |
| Nadstawki burtowe aluminiowe | 3 000,00 zł netto |
| Nadstawki burtowe stalowe | 2 000,00 zł netto |
| Nadstawki siatkowe 50cm | 2 200,00 zł netto |
Kategorie: Ciężarowe, Hamowane do 750 kg, Koła pod skrzynią
Opis
BRENDERUP 4260SB to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierane wszystkie burty – łatwy załadunek np. wózkiem widłowym
- Możliwość szybkiego demontażu słupków i burt – Tworzy się płaska platforma
- 6 szt. uchwytów do pasów mocowanych w podłodze
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama
- Dyszel w kształcie litery V
- Hamulec najazdowy!!!
Podobne produkty
-
Wywrotki
BRENDERUP BT4310STB 2000kg Przyczepa wywrotka
16000,00 zł (19680,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 168 x 34cm Ładowność: 1380 kg Masa własna: 620 kg DMC Min: 1100 kg DMC Max: 2000 kg -
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5420WATB 3500kg
17900,00 zł (22017,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 417 x 204 x 34 cm Ładowność: 2830 kg Masa własna: 670 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Ciężarowe
BRENDERUP 2260WSB TILT 1300kg Przyczepa ciężarowa uchylna hamowana
6788,62 zł (8350,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 153 x 40cm Ładowność: 980 kg Masa własna: 320 kg DMC Min: 1000 kg DMC Max: 1300 kg -
Wywrotki
BRENDERUP TT5375 3500kg Przyczepa wywrotka
27000,00 zł (33210,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34cm Ładowność: 2670 kg Masa własna: 830 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Wywrotki
BRENDERUP BT4310STB 2700kg Przyczepa wywrotka
16900,00 zł (20787,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 168 x 34cm Ładowność: 2078 kg Masa własna: 622 kg DMC Min: 1400 kg DMC Max: 2700 kg





