BRENDERUP 4260S Przyczepa lekka
4471,54 zł (5500,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 259 x 143 x 35 cm |
| Ładowność: | 510 kg |
| Masa własna: | 240 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 259 x 143 x 35 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 410 x 149 x 104 cm |
| Ładowność: | 510 kg |
| Masa własna | 240 kg |
| DMC Min: | 750 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
| Hamulec | Nie |
| Zawieszenie | Oś skrętna 750kg |
| Rozmiar kół | 155R13 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Polecane wyposażenie dodatkowe:
| Burty aluminiowe | 2 000,00 zł netto |
| Nadstawki burtowe aluminiowe | 3 000,00 zł netto |
| Nadstawki burtowe stalowe | 2 000,00 zł netto |
| Nadstawki siatkowe 50cm | 2 200,00 zł netto |
| Felgi aluminiowe 4 szt. | 1 000,00 zł netto |
Kategorie: Koła pod skrzynią, Lekkie (do 750 kg)
Opis
BRENDERUP 4260S to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierane wszystkie burty – łatwy załadunek np. wózkiem widłowym
- Możliwość szybkiego demontażu słupków i burt – Tworzy się płaska platforma
- 6 szt. uchwytów do pasów mocowanych w podłodze
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama
- Dyszel w kształcie litery V
Podobne produkty
-
Hamowane do 750 kg
BRENDERUP 2260WSB TILT 750kg ATV2 Przyczepa lekka hamowana uchylna
5447,15 zł (6700,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 153 x 26cm Ładowność: 495 kg Masa własna: 255 kg DMC Min: 750 kg DMC Max: 750 kg -
Koła pod skrzynią
BRENDERUP 3250S Przyczepa lekka
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 250 x 142 x 35 cm Ładowność: 590 kg Masa własna: 160 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Dwuosiowe do 750 kg
BRENDERUP 2260ST Przyczepa lekka dwuosiowa
5121,95 zł (6300,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 128 x 40cm Ładowność: 502 kg Masa własna: 248 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Motocyklowe / Quadowe
BRENDERUP 2260WS TILT Burta 40cm Przyczepa lekka uchylna
4756,10 zł (5850,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 153 x 40cm Ładowność: 490 kg Masa własna: 260 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Koła pod skrzynią
BRENDERUP 3251ST Przyczepa lekka dwuosiowa
3800,00 zł (4674,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 250 x 142 x 35 cm Ładowność: 550 kg Masa własna: 200 kg DMC Min: 500 kg DMC Max: 750 kg






