BRENDERUP 3250S Przyczepa lekka
2600,81 zł (3199,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 250 x 142 x 35 cm |
| Ładowność: | 590 kg |
| Masa własna: | 160 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 250 x 142 x 35 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 371 x 150 x 99 cm |
| Ładowność: | 590 kg |
| Masa własna | 160 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
| Hamulec | Nie |
| Zawieszenie | Oś skrętna 750kg |
| Rozmiar kół | 145/80 R13 |
| Koło podporowe | Za dopłatą |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 4 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Kategorie: Koła pod skrzynią, Lekkie (do 750 kg)
Opis
BRENDERUP 3250SUB to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierane wszystkie burty – łatwy załadunek np. wózkiem widłowym
- Możliwość szybkiego demontażu burt
- 6 szt. uchwytów do pasów mocowanych w burcie
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej
- Mocna rama
- Dwie osie skrętne
- Dyszel w kształcie litery V
Podobne produkty
-
Koła pod skrzynią
BRENDERUP 3205S Przyczepa lekka
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 205 x 142 x 35 cm Ładowność: 605 kg Masa własna: 145 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5420WATB 3500kg
17900,00 zł (22017,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 417 x 204 x 34 cm Ładowność: 2830 kg Masa własna: 670 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Koła pod skrzynią
BRENDERUP 3251ST Przyczepa lekka dwuosiowa
3800,00 zł (4674,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 250 x 142 x 35 cm Ładowność: 550 kg Masa własna: 200 kg DMC Min: 500 kg DMC Max: 750 kg -
Motocyklowe / Quadowe
BRENDERUP 2260WS TILT ATV2 Przyczepa lekka uchylna
4470,73 zł (5499,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 153 x 26cm Ładowność: 490 kg Masa własna: 260 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Kontenery / Furgony
BRENDERUP CD260UBD Drzwi Przyczepa lekka Cargo Dynamic
10000,00 zł (12300,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 260 x 130 x 150cm Ładowność: 450 kg Masa własna: 300 kg DMC Min: 450 kg DMC Max: 750 kg






