Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5325ATB 3000kg
| Wymiar wewnętrzny: | 325 x 180 x 34 cm |
| Ładowność: | 2435 kg |
| Masa własna: | 565 kg |
| DMC Min: | 1600 kg |
| DMC Max: | 3000 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 325 x 180 x 34 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 451 x 186 x 90 cm |
| Ładowność: | 2435 kg |
| Masa własna | 565 kg |
| DMC Min: | 1600 kg |
| DMC Max: | 3000 kg |
| Hamulec | TAK |
| Zawieszenie | 2x oś skrętna 1500 kg |
| Rozmiar kół | 185R14C |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 15 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 8 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Kategorie: Ciężarowe, Koła pod skrzynią
Opis
BRENDERUP 5325ATB to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierane wszystkie burty – łatwy załadunek np. wózkiem widłowym
- Możliwość szybkiego demontażu słupków i burt – Tworzy się płaska platforma
- 8 szt. uchwytów do pasów mocowanych w podłodze ( Możliwość dołożenia większej ilości )
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 15mm
- Możliwość transportu minikoparki – Po wyposażeniu w najazdy oraz podpory
- Najazdy chowane pod skrzynią jako wyposażenie dodatkowe
- Mocna rama
- Dwie osie skrętne
- Dyszel w kształcie litery V
Podobne produkty
-
Wywrotki
BRENDERUP BT4260S 2000kg Przyczepa wywrotka
14800,00 zł (18204,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1485 kg Masa własna: 515 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2000 kg -
Przewóz maszyn budowlanych
BRENDERUP UT4000STB 2500kg Przyczepa wielofunkcyjna uchylna
21900,00 zł (26937,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 399 x 180 x 24 cm Ładowność: 1895 kg Masa własna: 605 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 2500 kg -
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 4310STB 2000kg
10500,00 zł (12915,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 309 x 169 x 35cm Ładowność: 1605 kg Masa własna: 395 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 2000 kg -
Wywrotki
BRENDERUP BT4260SB 1800kg Przyczepa wywrotka
12800,00 zł (15744,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1370 kg Masa własna: 430 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 1800 kg -
Wywrotki
BRENDERUP BT4310STB 2700kg Przyczepa wywrotka
16900,00 zł (20787,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 168 x 34cm Ładowność: 2078 kg Masa własna: 622 kg DMC Min: 1400 kg DMC Max: 2700 kg






