Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 4310ATB 2000kg
10975,61 zł (13500,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 309 x 169 x 35cm |
| Ładowność: | 1630 kg |
| Masa własna: | 370 kg |
| DMC Min: | 1500 kg |
| DMC Max: | 2000 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 309 x 168 x 35 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 466 x 179 x 104 cm |
| Ładowność: | 1630 kg |
| Masa własna | 370 kg |
| DMC Min: | 1500 kg |
| DMC Max: | 2000 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | 2x Oś skrętna 1000kg |
| Rozmiar kół | 155R13 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Polecane wyposażenie dodatkowe:
| Nadstawki burtowe aluminiowe | 3 300,00 zł netto |
| Nadstawki burtowe stalowe | 2 500,00 zł netto |
| Nadstawki siatkowe 50cm | 2 900,00 zł netto |
| Felgi aluminiowe 4 szt. | 1 000,00 zł netto |
Kategorie: Ciężarowe, Koła pod skrzynią
Opis
BRENDERUP 4310ATB to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Aluminiowe burty!!!
- Otwierane wszystkie burty – łatwy załadunek np. wózkiem widłowym
- Możliwość szybkiego demontażu słupków i burt – Tworzy się płaska platforma
- 6 szt. uchwytów do pasów mocowanych w podłodze
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama
- Dwie osie skrętne firmy AL-KO
- Dyszel w kształcie litery V
Podobne produkty
-
Wywrotki
BRENDERUP BT4260S 2500kg Przyczepa wywrotka
17500,00 zł (21525,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1985 kg Masa własna: 515 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2500 kg -
Wywrotki
BRENDERUP TT5325 3500kg Przyczepa wywrotka
32500,00 zł (39975,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2740 kg Masa własna: 760 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5520WATB 3500kg
21500,00 zł (26445,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 517 x 204 x 34 cm Ładowność: 2730 kg Masa własna: 770 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Przewóz pojazdów
BRENDERUP 2513GT 2500kg Laweta samochodowa
18000,00 zł (22140,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 403 x 192 x 24cm Ładowność: 1960 kg Masa własna: 540 kg DMC Min: 2500 kg DMC Max: 2500 kg -
Wywrotki
BRENDERUP BT4260S 2000kg Przyczepa wywrotka
16500,00 zł (20295,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1485 kg Masa własna: 515 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2000 kg





