Strona głównaWynajem sprzętuWyburzanie, kucie, wiercenieKlucze udarowe / ZakrętarkiKlucz udarowy MAKITA DTW1002
Klucz udarowy MAKITA DTW1002
70,00 zł (86,10 zł brutto)
| Waga | 3,5 kg |
| Maks. moment obrotowy | 1200 Nm |
| Złącze kwadratowe | 1/2″ |
Dane techniczne:
| Producent | MAKITA |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Maks. moment obrotowy | 300 / 600 / 1200 Nm |
| Złącze kwadratowe | 1/2″ |
| Waga maszyny z akumulatorem | 3,5 kg |
| Moment zrywający | 1600 Nm |
Ceny wynajmu netto (+23% VAT)
| 1 dzień | 1 tydzień |
| (1x doba) | (5x doba) |
| 70 zł netto 86,10 zł brutto |
350 zł netto 430,50 zł brutto |
Opis
Bezszczotkowy klucz udarowy o wysokim momencie obrotowym i trzema poziomami mocy.
Mocny zasilany bezszczotkowym silnikiem klucz udarowy z kwadratem 1/2″ o wysokim momencie obrotowym 1200 Nm. Przeznaczony do ciężkich zadań, które wymagają dużego momentu dokręcenia. Posiada diodę LED oświetlającą obszar roboczy z opóźnionym wygaszaniem.
Podobne produkty
-
Młoty elektryczne
Młot wyburzeniowy MAKITA HM1317C 25J
105,69 zł (130,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 17 kg Wydajność 25 J Średnica 30 mm HEX -
Wyburzanie, kucie, wiercenie
Młot wyburzeniowy MAKITA HM1812 73J
121,95 zł (150,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 32 kg Wydajność 73 J Średnica 28,6 mm -
Młotowiertarki
Młotowiertarka HILTI TE 6-22 SDS Plus NURON
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 3 kg Wydajność 2,6 J Średnica SDS PLUS -
Wiertarki / wkrętarki / zakrętarki
Wiertarko-wkrętarka MAKITA DDF485
50,00 zł (61,50 zł brutto)Zobacz więcejWaga 1,4 kg Maks. moment obrotowy 50 Nm Złącze 1,5-13 mm -
Młoty elektryczne
Młot dłutujący HILTI TE 700-AVR SDS MAX
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 8 kg Wydajność 11.5 J Średnica SDS MAX






