Strona głównaWynajem sprzętuHamowane do 750 kgBRENDERUP 2260WSB TILT 750kg ATV2 Przyczepa lekka hamowana uchylna
BRENDERUP 2260WSB TILT 750kg ATV2 Przyczepa lekka hamowana uchylna
5447,15 zł (6700,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 258 x 153 x 26cm |
| Ładowność: | 495 kg |
| Masa własna: | 255 kg |
| DMC Min: | 750 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 258 x 153 x 26 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 405 x 204 x 97 cm |
| Ładowność: | 495 kg |
| Masa własna | 255 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
| Hamulec | Nie |
| Zawieszenie | Oś skrętna 1000 kg |
| Rozmiar kół | 155R13 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Kategorie: Hamowane do 750 kg, Lekkie (do 750 kg), Motocyklowe / Quadowe
Opis
BRENDERUP 2260WSB TILT to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- 6 szt. uchwytów do pasów mocowanych na burcie
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama – 4 podłużnice
- Oś skrętna firmy AL-KO
- Dyszel w kształcie litery V
- Tylna burta najazdowa ( wzmocniona )
- Przyczepa uchylna – możliwość załadowania quada, traktorka czy innego urządzenia na kołach.
Podobne produkty
-
Kontenery / Furgony
BRENDERUP CD260WBR 750kg Przyczepa lekka hamowana rampa Cargo Dynamic
13000,00 zł (15990,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 260 x 155 x 150cm Ładowność: 405 kg Masa własna: 345 kg DMC Min: 450 kg DMC Max: 750 kg -
Koła pod skrzynią
BRENDERUP 4260SB 750kg Przyczepa lekka hamowana
5691,06 zł (7000,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 259 x 143 x 35 cm Ładowność: 495 kg Masa własna: 295 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg)
BRENDERUP 2270XL Przyczepa lekka
3252,03 zł (4000,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 270 x 128 x 40cm Ładowność: 535 kg Masa własna: 215 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Motocyklowe / Quadowe
BRENDERUP MC-2 Przyczepa do przewozu motocykli
3008,13 zł (3700,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 207 x 113 cm Ładowność: 618 kg Masa własna: 132 kg DMC Min: 500 kg DMC Max: 750 kg -
Kontenery / Furgony
BRENDERUP CD260UBD Drzwi Przyczepa lekka Cargo Dynamic
10000,00 zł (12300,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 260 x 130 x 150cm Ładowność: 450 kg Masa własna: 300 kg DMC Min: 450 kg DMC Max: 750 kg















