BRENDERUP 2260ST Przyczepa lekka dwuosiowa
5121,95 zł (6300,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 258 x 128 x 40cm |
| Ładowność: | 502 kg |
| Masa własna: | 248 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 258 x 128 x 40 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 378 x 175 x 95 cm |
| Ładowność: | 502 kg |
| Masa własna | 248 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
| Hamulec | Nie |
| Zawieszenie | 2x Oś skrętna 750kg |
| Rozmiar kół | 145/80 R13 |
| Koło podporowe | Za dopłatą |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Kategorie: Dwuosiowe do 750 kg, Lekkie (do 750 kg)
Opis
BRENDERUP 2260ST to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierana przednia i tylna burta
- 6 szt. uchwytów do pasów mocowanych na burcie
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama – 3 podłużnice
- Oś skrętna firmy KNOTT
- Dyszel w kształcie litery V
Podobne produkty
-
Dwuosiowe do 750 kg
BRENDERUP 2300ST Przyczepa lekka dwuosiowa
5447,15 zł (6700,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 40cm Ładowność: 445 kg Masa własna: 305 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Koła pod skrzynią
BRENDERUP 3250SB 750kg Przyczepa lekka hamowana
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 250 x 142 x 35 cm Ładowność: 510 kg Masa własna: 240 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Koła pod skrzynią
BRENDERUP 3251ST Przyczepa lekka dwuosiowa
3800,00 zł (4674,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 250 x 142 x 35 cm Ładowność: 550 kg Masa własna: 200 kg DMC Min: 500 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg)
BRENDERUP 2205S Przyczepa lekka
3414,63 zł (4200,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 204 x 128 x 40cm Ładowność: 575 kg Masa własna: 175 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Motocyklowe / Quadowe
BRENDERUP 2260WS TILT Burta 40cm Przyczepa lekka uchylna
4756,10 zł (5850,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 153 x 40cm Ładowność: 490 kg Masa własna: 260 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg






