Przyczepa BRENDERUP 2260AB 1300kg
6910,57 zł (8500,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 258 x 128 x 40cm |
| Ładowność: | 1020 kg |
| Masa własna: | 280 kg |
| DMC Min: | 1000 kg |
| DMC Max: | 1300 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 258 x 128 x 40 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 405 x 178 x 95 cm |
| Ładowność: | 1020 kg |
| Masa własna | 280 kg |
| DMC Min: | 1300 kg |
| DMC Max: | 1300 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | Oś skrętna 1300kg |
| Rozmiar kół | 195/70 R14 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Kategoria: Ciężarowe
Opis
BRENDERUP 2260AB to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierana przednia i tylna burta
- Aluminiowe burty
- 6 szt. uchwytów do pasów mocowanych na burcie
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama – 3 podłużnice
- Oś skrętna firmy AL-KO
- Dyszel w kształcie litery V
Podobne produkty
-
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5375ATB 3000kg
15900,00 zł (19557,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34 cm Ładowność: 2395 kg Masa własna: 605 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 3000 kg -
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5375ATB 2500kg
15000,00 zł (18450,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34 cm Ładowność: 1970 kg Masa własna: 530 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2500 kg -
Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5325ATB 2500kg
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 325 x 180 x 34 cm Ładowność: 2000 kg Masa własna: 500 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2500 kg -
Wywrotki
BRENDERUP BT4260S 2000kg Przyczepa wywrotka
14800,00 zł (18204,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1485 kg Masa własna: 515 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2000 kg -
Wywrotki
BRENDERUP BT4310STB 2700kg Przyczepa wywrotka
16900,00 zł (20787,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 168 x 34cm Ładowność: 2078 kg Masa własna: 622 kg DMC Min: 1400 kg DMC Max: 2700 kg










