Betoniarka 160L
56,91 zł (70,00 zł brutto)
| Waga | 105 kg |
| Wydajność | 1,5m3/godzina |
| Pojemność robocza | 110 L |
Dane techniczne:
| Producent | AGRO-WIKT |
| Moc | 1100 W |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Pojemność całkowita | 160 L |
| Pojemność robocza | 110 L |
| Wydajność | 1,5m3 / godzina |
| Obroty bębna betoniarki | 28 obrotów / min |
| Masa własna | 105 kg |
Ceny wynajmu
| 1 dzień | 1 tydzień |
| (1x doba) | (5x doba) |
| 56,91 zł netto 70 zł brutto |
284,55 zł netto 350 zł brutto |
Kategorie: Betoniarki, Prace betoniarskie
Opis
Betoniarka 160L ułatwi przygotowanie zapraw murarskich i tynkarskich oraz betonu. Elektryczne urządzenie posiadające mechanizm przechyłu na korbę. Przystosowana do intensywnej eksploatacji, trwała i wytrzymała. Betoniarka łatwa w transporcie z uwagi na koła, w które jest wyposażona.
Podobne produkty
-
Listwy wibracyjne
Listwa wibracyjna KREBER K-LW B 200cm
80,00 zł (98,40 zł brutto)Zobacz więcejSzerokość 200 cm Ciężar <20 kg -
Wiązarki do zbrojeń
Wiązarka do zbrojeń MAKITA DTR181
150,00 zł (184,50 zł brutto)Zobacz więcejŚrednica drutu 0,8 mm Waga urządzenia 2,4-2,7 kg -
Zacieraczki
Zacieraczka spalinowa KREBER K-600 R “Krawędziarka”
180,00 zł (221,40 zł brutto)Zobacz więcejŚrednica 600 mm Ø Ciężar 64 kg -
Szlifierki do betonu
Szlifierka do ścian i sufitu FLEX GE5R ( Żyrafa )
81,30 zł (100,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 4 kg Rozmiar tarczy szlifierskiej 225 mm Moc 500 W -
Szlifierki do betonu
Szlifierka do betonu HILTI DGH130
100,00 zł (123,00 zł brutto)Zobacz więcejWaga 2,5 kg Rozmiar tarczy szlifierskiej 130 mm Moc 1300 W






